अन्नपूर्ण गाउँपालिका आर्थिक भिडियाे मुख्य समाचार म्याग्दी न्युज विशेष राष्ट्रिय

अन्नपुर्णका बाढी पहीरो पीडितलाई राहत वितरण (भिडिओ /तस्बिर सहित )

बेनी । म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिका–३,का बाढी पहिरो पीडितलाई राहत वितरण गरिएको छ । नेपाल मगर संघ केन्द्रीय समितिको आह्वानमा अन्तर्राष्ट्रिय मगर महासंघको समन्वयमा मगर संघ बेलायत ,मगर संघ हङकङ र मगर संघ म्याग्दीले संकलन गरेको राहत वडा नम्बर ३ का काभ्रे ,द्वारी,तितर फगामका २४ बाढी पहिरो पीडितलाई वितरण गरिएको छ ।

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

भिडिओ

अन्नपुर्ण गाउँपालिकाका बाढी पहिरो पीडित परिवारलाई मगर संघ राहत वितरण

अन्नपुर्ण गाउँपालिकाका बाढी पहिरो पीडित परिवारलाई मगर संघ राहत वितरण

Posted by MyagdiNews.com on Saturday, September 26, 2020

बाढी पहिरोमा बेपत्ता बलबहादुर गर्बुजाको र मृतक झलक बहादुर पुन मगरका प्रति परिवार पाँच हजार रुपैयाँ दरले दश हजार रुपैयाँ सहित तीन हजार रुपैयाँ बराबरको खाद्याँन्न तथा अन्य पीडित परिवारलाई प्रती परिवार तीन हजार रुपैयाँका दरले राहत वितरण गरिएको छ ।

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

सो खाद्यान्न तथा नगद गाउँपालिका अध्यक्ष तथा नेपाल मगर संघ म्याग्दीका सल्लाहकार क्याप्टेन डम बहादुर पुन र मगर संघ म्याग्दीकी अध्यक्ष डक माया पाइजाले वडा अध्यक्ष नरसिंह बहादुर पुर्जा मार्फत नगद र खाद्यान्न वितरण गरिएको थियो । गाउँपालिका अध्यक्ष क्याप्टेन गर्बुजा पुनले सहयोगी दाताहरुलाई धन्यवाद दिनुभयो । उहाँले अविरल बर्षातका कारण बाढी पहिरोबाट अन्नपुर्णमा ठुलो क्षति भएको बताउनुभयो । पीडित परिवारलाई गाउँपालिकाले तत्काल राहत वितरण गरिएको जानकारी गराउनुभयो ।

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

मगर संघ म्याग्दीकी अध्यक्ष पाइजा मगरले मंगर संघ केन्द्रीय समितीको आह्वान,अन्तर्राष्ट्रिय महासंघको समन्वय मगर संघ बेलायत ,मगर संघ हङकङ र मगर संघ ,जिल्ला समन्वय समिती म्याग्दीले संकलन गरेको राहत पीडित परिवारलाई वितरण गरिएको बताउनुभयो । कमजोर भुुगोल ,भुमिगत पानी ,सडक निर्माण तथा नदीको कटानले पहिरो गएको वडा अध्यक्ष पुर्जाले बताउनुभयो ।

????????????????????????????????????

यस्तै जिल्लाको धवलागिरी र मालिका गाउँपालिकामा पनि राहत वितरण गरिने सचिव खम बहादुर थापा मगरले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार जिल्ला उपाध्यक्ष लोक बहादुर पुन ‘लोकेश’को नेतृत्वमा सो राहत वितरण गरिनेछ ।

????????????????????????????????????

बेनी नगरपालिका वडा नम्बर २ भकिम्लीका बाढी पहिरो पीडित परिवारलाई बीस अन्य रघुगंगा ,मालिका ,धवलागिरी र मंगला गाउँपालिकामा पुर्ण क्षती भएका परिवारलाई प्रति परिवार पाँच हजार ,मृतक र बेपत्ता परिवारलाई प्रति परिवार दश हजार रुपैयाँका दरले राहत वितरण गरिने छ ।

????????????????????????????????????

जिल्ला सचिव थापा मगरले सञ्चालन गर्नुभएको कार्यक्रममा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत नविन सुवेदी ,मगर संघ जिल्ला सचिवालय म्याग्दी सदस्य हिराबहादुर पुन, समाजसेवी तथा बेनी –जोमसोम सडक आयोजनाका सुपरभाइजर इन्द्रसिंह शेरचन ,प्रहरी लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

अवैध भरुवा बन्दुक सहित एक जना पक्राउ

बेनी । म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिका वडा नम्बर ८ स्थित काफलडाँडाका ३१ बर्षिय अम्बर गर्बुजा एक नाले भरुवा बन्दुक सहित पक्राउ परेका छन् । ईलाका प्रहरी कार्यालय घोडेपानीका प्रहरी सहायक निरिक्षक रबि आचार्यको…

thumbnail

म्याग्दीमा एक जना कोरोना संक्रमित थपिए

बेनी ।म्याग्दीमा थप एक जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । जिल्लाको अन्नपूर्ण गाउँपालिका–५ का ४४ बर्षिय पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य निर्देशनालय गण्डकीले जनाएको छ । स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानको फिभर…

thumbnail

म्याग्दीका बाढी पहिरो पीडितका लागि मोना युकेद्धारा २३ लाख बढी संकलन

बेनी । म्याग्दीका बाढी पहिरो पीडितका लागि म्याग्दी समाज (मोना)युकेले २३ लाख रुपैयाँ बढी जुटाएको छ । अविरल बर्षातका कारण म्याग्दीमा म्याग्दीमा गएको बाढी पहिरोबाट पीडित परिवारका लागि सो रकम संकलन भएको…

Write a Reply or Comment