आर्थिक बेनी नगरपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी न्युज विशेष राष्ट्रिय समाचार

क्यान्सर पीडित घर्तीको उपचारमा आर्थिक अभाव ,सहयोगको अपिल

बेनी । म्याग्दीको बेनी नगरपालिका–१,रत्नेचौरका क्यान्सर रोगबाट पीडित राम बहादुर घर्तीको उपचारमा आर्थिक समस्या भएको छ । बि.पि कोइरोला मेमोरियल क्यान्सर अस्पताल भरतपुर नितवनमा उपचाररत घर्तीको उपचारमा अहिलेसम्म दश लाख रुपैयाँ बढी खर्च भइसकेको छ ।

४३ बर्षिय घर्तीको आर्थिक अवस्था कमजोर भएकाले उपचारमा समस्या भएको राम बहादुर घर्ती बचाउ अभियानका सदस्य युके घरब्जा छन्त्यालले बताउनुभयो । घर्तीको आर्थिक अवस्था नाजुक भएकाले सबैलाई उहाँले सहयोग गर्न सबैलाई अपिल समेत गर्नुभएको छ ।

घर्तीको उपचारमा उहाँको नगद ,आफन्तको सहयोग र ऋण गरेर अहिलेसम्म दश लाख रुपैयाँ खर्च भइसकेको राम बहादुर घर्ती बचाउ अभियानले जनाएको छ । क्यान्सर पीडित घर्ती गत बर्षको पुस १३ देखी अस्पतालमा उपचाररत हुनुहुन्छ । सामान्य खेती किसानी गरेर जिविका चलाउँदै आएका घर्तीका परिवारलाई जटिल रोगका कारण ठुलो समस्या परेको छ ।

घर्तीका परिवारमा श्रीमती र तीन छोराछोरी छन् । घर्तीको उपचारमा आर्थिक सहयोग गरीदिन परिवारले अपिल गरेका छन् ।कोरोना कहरका कारण बजार तथा गाउँमा सहयोग उठाउन नसक्ने अवस्था भएकाले घर्तीको जीवन बचाउन सामाजिक सञ्जाल मार्फत आर्थिक सहयोग संकलन अभियान थालिएको छ ।

सम्पर्क नं: निजको श्रीमती को:-9847762346 नवीन रिजाल:9806110764,9869698102

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

मराङको जन विकास आधारभुत विद्यालयमा अक्षयकोष स्थापना

बेनी । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिका –६ ,मराङको आरबाङ स्थित जनविकास आधारभुत विद्यालयमा अक्षयकोष स्थापना गरिएको छ । शनिबार मराङका तीन जनाले आफन्तको स्मृतीमा विद्यालयमा अक्षयकोष स्थापना गरेका हुन् । धनबहादुर जुग्जालीले श्रीमति…

thumbnail

आयात कम हुँदा राजस्व संकलनमा गिरावट

कोरोना नियन्त्रणका लागि सरकारले गरेको निषेधाज्ञाका कारण आर्थिक गतिविधि खुम्चिएसँगै आयातमा कमी आउँदा राजस्व संकलनमा समेत उलेख्य गिरावट आएको छ । कोराना भाइरसको संक्रमण फैलिँदै गएपछि गरिएको लकडाउन र निषेधाज्ञाका कारण अत्यावश्यक…

thumbnail

एसिडपीडित ४ जनाले पाए रोजगारी

काठमाडौँ । एसिड आक्रमणका ३ जना युवतीले कुमारी बैंकमा रोजगारी पाएका छन् भने आक्रमणबाट घाइते एक पुरुषलाई पनि महान्यायाधिवक्ताको कार्यालयले चालकमा करार नियुक्ति दिएको छ । कुमारी बैंकले एसिड पीडित दुईजना युवतीलाई…

Write a Reply or Comment