अन्तराष्ट्रिय काेराेना अपडेट मुख्य समाचार म्याग्दी न्युज विशेष समाचार समाज

देशभर १५५९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि,थप सातको मृत्यु

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर १५५९ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । बुधबारको नियमित प्रेस ब्रिफिङमा स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा जागेश्वर गौतमले सो जानकारी दिनुभयो ।

उहाँका अनुसार आज देशभर सक्रिय संक्रमित २० हजार ८९१ जना रहेका छन् । जसमा संस्थागत आइसोलेशनमा १० हजार ८७ र होम आइसोलेशनमा १० हजार ८०४ रहेको छ । यसैगरी देशभर पछिल्लो २४ घण्टामा १ हजार ५७ संक्रमित कोरोना जितेर घर फर्किएका छन् भने निको हुनेको कुल संख्या ५६ हजार ४२८ पुगेको छ ।

यसैबीच पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर कोरोनाभाइरस संक्रमणबाट थप ७ जनाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा २ महिला र ५ पुरुष रहेका छन् । कोरोनाबाट मृत्यु हुनेमा काठमाडौंमा ३४ र ८६ बर्षिया २ महिला तथा ५४ बर्षिया पुरुष रहेका छन् भने रुपन्देहीमा ८२ बर्षिय पुरुष, सप्तरीमा ३९ बर्षिय पुरुष , मोरङमा ६० बर्षिय पुरुष र सुनसरीमा ६० बर्षिया पुरुष रहेका छन् । बुधबार १२ हजार २०५ पीसिआर परिक्षण भएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

यस्तै हाल देशभर २०१ जना आईसीयु र ३० जना भेन्टिलेटरमा रहेको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । यसैगरी विश्वभर कोरोना संक्रमितको संख्या तीन करोड ३८ लाख ५२ हजार ४८ जना रहेका छन् । भने निको हुनेको संख्या २ करोड ५१ लाख ५७ हजार ६६० रहेको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

भारतमा २४ घन्टामा थप ४४ हजार ४८९ जनामा कोरोना संक्रमण

नयाँदिल्ली । भारतमा विगत २४ घन्टाको अवधिमा थप ४४ हजार ४ सय ८९ व्यक्तिमा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । यसैसँग भारतमा हालसम्म संक्रमितको संख्या ९२ लाख ६६ हजार ७ सय…

thumbnail

आइपुगे भारतीय विदेश सचिव श्रींगला

काठमाडौं । भारतीय विदेश सचिव हर्षवर्द्धन श्रींगला काठमाडौं आइपुगेका छन्। दुई दिने औपचारिक भ्रमणका लागि श्रींगला बिहीबार बिहान ११ बजे काठमाडौं आइपुगेका हुन्। दक्षिणी छिमेकी भारतसँग गत वर्ष लिपुलेक, कालापानी क्षेत्रबारे विवाद…

thumbnail

भारतीय विदेश सचिव श्रृंगला आज काठमाडौं आउँदै

काठमाडौं। भारतीय विदेश सचिव हर्षवर्द्धन श्रृंगला दुई दिने नेपाल भ्रमणका लागि आज काठमाडौं आउँदैछन् । उनी आज बिहान साढे १० बजे त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा अवतरण गर्ने परराष्ट्र मन्त्रालय स्रोतले बताएको छ ।…

Write a Reply or Comment