आर्थिक धवलागिरी गाउँपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी न्युज विशेष समाचार समाज

धारापानीका बाढी पहिरो पीडित परिवारलाई जिन्सी सामाग्री सहयोग

बेनी । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिका–७ ,धारापानीका बाढी पहिरो पीडित परिवारलाई जिन्सी सामाग्री सहयोग गरिएको छ । बेल्जियममा रहनुभएकी समाजसेवी बिना गौचन ,अनुशा शेरचन थकाली र एकल महिला संघ ,म्याग्दीकी अध्यक्ष तथा समाजसेवी बिमला गौचनको सयुक्त आर्थिक सहयोगमा बाढी पहिरोबाट विस्थापीत परिवारलाई सो जिन्सी सामाग्री सहयोग गरिएको हो ।

संस्थापक अध्यक्ष एवम् समाजसेवी गौचनले सोमबार धारापानीमा एक कार्यक्रमका विच जनप्रतिनिधी ,स्थानीय समाजसेवीको उपस्थितीमा तीस घरपरिवारलाई ८० हजार रुपैयाँ बराबरको जिन्सी सामाग्री हस्तान्तरण गर्नुभएको हो ।

पीडित परिवारलाई गाउँपालिकाले पनि सहयोग गरेको भएपनि आफुहरुले पनि जिन्सी सामाग्री सहयोग गरिएको बताउनुभयो ।कार्यक्रममा मालिका गाउँपालिकाका अध्यक्ष श्रीप्रसाद रोका मगर ,राजनितिक दलका प्रतिनिधि ,समाजसेवी लगायत विभिन्न संघसंस्थामा आवद्ध प्रतिनिधिहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

मराङको जन विकास आधारभुत विद्यालयमा अक्षयकोष स्थापना

बेनी । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिका –६ ,मराङको आरबाङ स्थित जनविकास आधारभुत विद्यालयमा अक्षयकोष स्थापना गरिएको छ । शनिबार मराङका तीन जनाले आफन्तको स्मृतीमा विद्यालयमा अक्षयकोष स्थापना गरेका हुन् । धनबहादुर जुग्जालीले श्रीमति…

thumbnail

आयात कम हुँदा राजस्व संकलनमा गिरावट

कोरोना नियन्त्रणका लागि सरकारले गरेको निषेधाज्ञाका कारण आर्थिक गतिविधि खुम्चिएसँगै आयातमा कमी आउँदा राजस्व संकलनमा समेत उलेख्य गिरावट आएको छ । कोराना भाइरसको संक्रमण फैलिँदै गएपछि गरिएको लकडाउन र निषेधाज्ञाका कारण अत्यावश्यक…

thumbnail

एसिडपीडित ४ जनाले पाए रोजगारी

काठमाडौँ । एसिड आक्रमणका ३ जना युवतीले कुमारी बैंकमा रोजगारी पाएका छन् भने आक्रमणबाट घाइते एक पुरुषलाई पनि महान्यायाधिवक्ताको कार्यालयले चालकमा करार नियुक्ति दिएको छ । कुमारी बैंकले एसिड पीडित दुईजना युवतीलाई…

Write a Reply or Comment