आर्थिक मालिका गाउँपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी म्याग्दी न्युज विशेष समाचार

बाढीले बगाएर घाइते रोकाको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग

बेनी । खोलामा आएको बाढीले बगाएर घाइते हुनुभएका म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका–६, दुखु बेशीका बाल्सिङ्ग रोका मगरको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग प्राप्त भएको छ । स्थानीय मितेरी युवा क्लबको नेतृत्वमा संकलन भएको ३१ हजार रुपैयाँ सहयोग रकम घाइते रोका मगरलाई हस्तान्तरण गरिएको छ ।

क्लब अध्यक्ष राजु जुग्जालीले सती आधारभुत विद्यालय ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष हिमाल गुरुङ्ग लगायतको उपस्थितीमा सो रकम रोका मगरलाई हस्तान्तरण गर्नुभएको हो ।अविरल बर्षातका कारण गत असार २६मा दुखु खोलामा आएको बाढीले बगाएर घाइते हुनुभएका रोका मगरको उपचारका लागि सहयोग अभियान थालिएको थियो ।

उपचारका लागि आर्थिक सहयोग गर्ने सबै सहयोगी दातालाई क्लब अध्यक्ष जुग्जाली मगरले धन्यवाद तथा आभार व्यक्त गर्नुभयो । घाइते रोका मगरकी श्रीमती गिता सोही बाढीले बगाउँदा बेपत्ता हुनुहुन्छ । बाढीले बगाएर घाइते हुनुभएका रोका मगरलाई उपचारका लागि हेली मार्फत काठमाडौं लगिएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

कार्बन उत्सर्जन कटौतीबापत नेपाललाई ५ अर्ब

काठमाडौं । नेपालले वन संरक्षणमार्फत उत्सर्जन घटाई कार्बन सञ्चिति बढाएबापत करीब रु पाँच अर्ब (४५ मिलियन अमेरिकी डलर) रकम पाउने भएको छ । वन तथा वातावरण मन्त्रालयका सचिव डा।विश्वनाथ ओली र विश्व…

thumbnail

स्रोत नखुल्ने २५ लाख रकमसहित दुई भारतीय नागरिक पक्राउ

बारा । स्रोत नखुलेको २५ लाख ३५ हजार रकमसहित दुई भारतीयलाई बारा प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा भारत बिहार पूर्वी चम्पारण ग्राम पञ्चायत नरकटिया–७ का चन्द्रशेखर प्रसाद र सञ्जय कुमार रहेको…

thumbnail

प्रदेश २: कोरोना महामारीमा खटिएका स्वास्थ्यकर्मीले पाएनन् तलब

काठमाडौं । कोरोना महामारीको समयमा प्रदेश २ का विभिन्न कोभिड अस्पतालमा करारमा खटाइएका कर्मचारीहरुले चालु आर्थिक वर्षको पहिलो चौमासिक अवधिको तलव भत्ता नपाएको गुनासो गरेका छन् । प्रदेश २ का आठवटै जिल्लामा…