आर्थिक मालिका गाउँपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी म्याग्दी न्युज विशेष समाचार

बाढीले बगाएर घाइते रोकाको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग

बेनी । खोलामा आएको बाढीले बगाएर घाइते हुनुभएका म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका–६, दुखु बेशीका बाल्सिङ्ग रोका मगरको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग प्राप्त भएको छ । स्थानीय मितेरी युवा क्लबको नेतृत्वमा संकलन भएको ३१ हजार रुपैयाँ सहयोग रकम घाइते रोका मगरलाई हस्तान्तरण गरिएको छ ।

क्लब अध्यक्ष राजु जुग्जालीले सती आधारभुत विद्यालय ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष हिमाल गुरुङ्ग लगायतको उपस्थितीमा सो रकम रोका मगरलाई हस्तान्तरण गर्नुभएको हो ।अविरल बर्षातका कारण गत असार २६मा दुखु खोलामा आएको बाढीले बगाएर घाइते हुनुभएका रोका मगरको उपचारका लागि सहयोग अभियान थालिएको थियो ।

उपचारका लागि आर्थिक सहयोग गर्ने सबै सहयोगी दातालाई क्लब अध्यक्ष जुग्जाली मगरले धन्यवाद तथा आभार व्यक्त गर्नुभयो । घाइते रोका मगरकी श्रीमती गिता सोही बाढीले बगाउँदा बेपत्ता हुनुहुन्छ । बाढीले बगाएर घाइते हुनुभएका रोका मगरलाई उपचारका लागि हेली मार्फत काठमाडौं लगिएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पाँच सयको सामानमा अढाइ लाख जरिवाना

वीरगञ्ज । भारतमा निर्मित अगरबत्तीको १०० थान खाली खोल ल्याउँदा रु दुई लाख ५१ हजार जरिवाना गरेको सुन्दा अचम्भ लाग्छ, तर यो घटना सत्य हो । वीरगञ्ज महानगरपालिका–१६ बाइपासस्थित वैष्णो देवी मन्दिर…

thumbnail

पदमार्ग बनाउन प्रवासीले जुटाए ६५ लाख

बागलुङ । प्रवासीको सहयोगमा धार्मिक पर्यटकीय गन्तव्यस्थल बिहुँ र रामकोटमा पदमार्ग निर्माण थालिएको छ । काठेखोला गाउँपालिका–६ शान्तिचोकदेखि वडा नम्बर ५ रामकोटस्थित त्रिपुरेश्वर महादेव मन्दिर जोड्ने पदमार्गको बुधबार सन्त समाजका अध्यक्ष स्वामी…

thumbnail

चन्द्रागिरीले साधारण शेयर बिक्री गर्ने

काठमाडौं । वास्तविक क्षेत्रलाई समेत शेयर बजारमा ल्याउने लक्ष्यसाथ सरकारले अगाडि बढाएको नीतिअनुसार नै काठमाडौं उपत्यकामा केबलकार सञ्चालन गर्दै आएको चन्द्रागिरी हिल्स लिमिटेडले साधारण शेयर बिक्री गर्ने भएको छ । सो कम्पनीले…

Write a Reply or Comment