अपराध घटना बेनी नगरपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी म्याग्दी न्युज विशेष

म्याग्दीमा गाडेको अवस्थामा महिलाको शव फेला ,श्रीमान प्रहरीको नियन्त्रणमा

बेनी । म्याग्दीको बेनी नगरपालिका –१, बेलबोटमा खाडलमा गाडेको
अवस्थामा एक महिलाको शव फेला परेको छ ।

बेलबोटकी ३६ बर्षिया माया बोहोराको शव घर नजिक आफ्नै बारीमा खाडल खनेर पुरेको अवस्थामा बुधबार विहान ४ बजेको समयमा फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यलय म्याग्दीका प्रहरी निरिक्षक तथा सुचना अधिकारी डाक्टरप्रसाद चौधरीले जानकारी दिनुभयो ।

उहाँका अनुसार थप अनुसन्धानका लागि मृतक मायाका श्रीमान बिर बहादुर सार्कीलाइ नियन्त्रणमा लिइएको छ । घटनाबारे बेलबोट घर भई हाल बागलुङ नगरपालिका – १ कुडुलेमा बस्दै आएका बिर बहादुरका दाइ सेते सार्कीले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

रेडपाण्डाको छालासहित चार जना पक्राउ

सुर्खेत । जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतले दुर्लभ वन्यजन्तु रेडपाण्डाको छालासहित चार जनालाई पक्राउ गरेको छ। दैलेखबाट बिक्रीका लागि ल्याइएका दुई वटा रेडपाण्डाको छाला (ओखेटोपहार)सहित दैलेखको नौमुले गाउँपालिका–२ का २६ वर्षीय मनोज विक,…

thumbnail

अवैध लागूऔषध कारोबारमा संलग्न १० जना पक्राउ

काठमाडौं । अवैध लागूऔषध कारोबारमा संलग्न रहेको अभियोगमा प्रहरीले १० जनालाई पक्राउ गरेको छ । कपिलवस्तुको कृष्णनगर नगरपालिका–२ लिङकगेटबाट करिब ३ किलो अवैध लागूऔषध अफिम जस्तो देखिने बस्तु सहित रुकुम (पश्चिम) वाफिकोट…

thumbnail

३ लाख १९ हजार रुपैयाँ नक्कली नोट सहित एकजना पक्राउ

चितवन । प्रहरीले ३ लाख १९ हजार रुपैयाँ नक्कली नोटसहित एकजनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । प्रहरीले १ हजार दरको ३ लाख १९ हजार रुपैयाँ नक्कली नोटसहित मकवानपुर राक्सीराङ गाउँपालिका–८ बस्ने २६…

Write a Reply or Comment