अन्तराष्ट्रिय घटना समाचार सुरक्षा स्वास्थ्य

अफगानिस्तानमा प्रान्तीय प्रहरी मुख्यालयलाई लक्षित गरी भएको कार बम बिस्फोटमा १२ जनाको मृत्यु

काबुल । अफगानिस्तानमा प्रान्तीय प्रहरी मुख्यालयलाई लक्षित गरी भएको कार बम बिस्फोटमा १२ जनाको मृत्यु भएको छ। पश्चिमी प्रान्त घोरको राजधानी फिरोज कोहमा आइतबार बिहान ११ बजे भएको बिस्फोटमा १२ जना सर्वसाधारण मारिएका हुन्। त्यहाँका अधिकारीहरूका अनुसार बिस्फोटमा परी एक सय जनाभन्दा बढी घाइते भएका छन्।

आतंकवादीहरूले कारभरि बिस्फोटक पदार्थ राखेका थिए, बिस्फोटमा १२ जना नागरिक मारिए र एक सय भन्दा बढी घाइते भए, अफगानिस्तानको आन्तरिक मामिला मन्त्रालयले भनेको छ।घोरका स्वास्थ्य अधिकारी जुमा गुल याकुबीका अनुसार घाइते हुनेमा प्रहरी अधिकारीहरू समेत छन्। अहिलेसम्म बिस्फोटको जिम्मा कसैले लिएका छैनन्।घाइतेहरूको उद्दार गरी विभिन्न अस्पतालमा लगिएको समाचार संस्था एएफपीले जनाएको छ।एजेन्सी/सेतोपाटी

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

प्रधानमन्त्री ओलीलाई भेटेर फर्किए रअ प्रमुख गोयल

काठमाडौँ । भारतीय गुप्तचर संस्था रिसर्च एण्ड एनालाइसिस विङ (रअ) का प्रमुख सामन्तकुमार गोयलले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीसँग शिष्टाचार भेट गरेका छन् । रअ प्रमुख गोयल बुधबार बेलुका प्रधानमन्त्रीको सरकारी निवास बालुवाटार…

thumbnail

पाकिस्तानी सेना र कराँची प्रहरीबीचको भिडन्तमा १० सुरक्षाकर्मीको मृत्यु

काठमाडौँ । पाकिस्तानको कराँची प्रहरी र पाकिस्तानी सेनाबीच भएको भिडन्तमा दश जना सुरक्षाकर्मीको मृत्यु भएको छ। कराँचीस्थित सिन्ध प्रहरी र पाकिस्तानी सेनाका जवानबीच भिडन्त भएको स्थानीय सुरक्षा अधिकारीहरुले बताएका छन्। सेनाका जवानहरुले…

thumbnail

भारतमा कोरोना संक्रमितको संख्या ७७ लाख पुग्यो, एक लाख १६ हजारको मृत्यु

काठमाडौँ । भारतमा विगत २४ घण्टामा कोरोना भाइरसबाट थप ५५ हजार ८३८ जना नयाँ संक्रमित भेटिएका छन् । यो सहित भारतमा कूल संक्रमितको संख्या ७७ लाख पुगेको छ । भारतीय स्वास्थ्य तथा…

Write a Reply or Comment