आर्थिक मंगला गाउँपालिका मुख्य समाचार राष्ट्रिय समाचार समाज

कांग्रेस नेतृ गौचनद्धारा पुर्णगाउँकी मृर्गौला रोगी कोपीलाको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग

बेनी ।समाजसेवी तथा नेपाली कांग्रेसकी नेतृ बिमला गौचनले पुर्णगाउँकी कोपिला पुनको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग गर्नुभएको छ । जिल्लाको मंगला गाउँपालिका वडा नम्बर १ पुर्णगाउँकी मृर्गौला रोगी पुनको उपचारका लागि समाजसेवी तथा कांग्रेस नेतृ गौचनले दश हजार रुपैयाँ सहयोग गर्नुभएको हो । सो आर्थिक सहयोग कोपिलाकी बुबा करबिर पुनलाई हस्तान्तरण गर्नुभएको हो ।

गौचन नेपाल महिला संघ म्याग्दीकी अध्यक्ष समेत रहनुभएकी गौचनले मृर्गौला रोगी पुनको उपचारमा आर्थिक सहयोग गर्न सबैलाई आह्वान गर्नुभएको छ । कोपीलाको एउटा मृर्गौलामा समस्या देखिएको छ ।पोखरा स्थित मणिपाल अस्पतालमा मृर्गौला रोगी छोरीको उपचार गराउँदै आउनुभएका करबिरले आर्थिक अवस्था कमजोर भएको र छोरीको उपचारमा खर्च बढी लाग्ने भएकाले सहयोग गर्न सबैलाई अपिल गर्नुभयो ।

छोरीको उपचारमा अहिलेसम्म करिब साढे तीन लाख रुपैयाँ खर्च भइसकेको बुबा करबिरले बताउनुभयो । उहाँले स्थानिय बन ,युवा क्लब ,विद्यालय लगात विदेशमा रहेका आफन्तबाट साढे दुई लाख रुपैयाँ संकलन भएको बताउनुहुँदै सहयोगीदाताहरुलाई धन्यवाद व्यक्त गर्नुभयो ।आर्थिक अवस्था कमजोर भएको र छोरीको उपचारमा खर्च बढी लाग्ने भएकाले सहयोग

यस अघि बेनीमा सञ्चालित दिदीबहिनी सहकारीले मुठी दान कार्यक्रम अन्तर्गत कोपीलाको उपचारका लागि एघार हजार एक सय एक रुपैयाँ सहयोग गरेको छ । १६ बर्षिया कोपीलाले पुर्णगाउँमा रहेको राष्ट्रिय जनजागृती माविबाट एसईई उत्तिर्ण गर्नुभएको छ । कार्यक्रममा नेपाल राष्ट्रिय मगर संघ मालिका गाउँपािलका सहसचिव देबि बुढा मगर ,अनुषा गौचन र राम बहादुर खत्रि क्षेत्रीको उपस्थिती रहेको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पाँच सयको सामानमा अढाइ लाख जरिवाना

वीरगञ्ज । भारतमा निर्मित अगरबत्तीको १०० थान खाली खोल ल्याउँदा रु दुई लाख ५१ हजार जरिवाना गरेको सुन्दा अचम्भ लाग्छ, तर यो घटना सत्य हो । वीरगञ्ज महानगरपालिका–१६ बाइपासस्थित वैष्णो देवी मन्दिर…

thumbnail

पदमार्ग बनाउन प्रवासीले जुटाए ६५ लाख

बागलुङ । प्रवासीको सहयोगमा धार्मिक पर्यटकीय गन्तव्यस्थल बिहुँ र रामकोटमा पदमार्ग निर्माण थालिएको छ । काठेखोला गाउँपालिका–६ शान्तिचोकदेखि वडा नम्बर ५ रामकोटस्थित त्रिपुरेश्वर महादेव मन्दिर जोड्ने पदमार्गको बुधबार सन्त समाजका अध्यक्ष स्वामी…

thumbnail

चन्द्रागिरीले साधारण शेयर बिक्री गर्ने

काठमाडौं । वास्तविक क्षेत्रलाई समेत शेयर बजारमा ल्याउने लक्ष्यसाथ सरकारले अगाडि बढाएको नीतिअनुसार नै काठमाडौं उपत्यकामा केबलकार सञ्चालन गर्दै आएको चन्द्रागिरी हिल्स लिमिटेडले साधारण शेयर बिक्री गर्ने भएको छ । सो कम्पनीले…

Write a Reply or Comment