अपराध घटना राष्ट्रिय समाचार समाज

गैंडाको खागसहित एक शिक्षक पक्राउ

काठमाडौं । प्रहरीले गैंडाको खागसहित एक जना शिक्षकलाई पक्राउ गरेको छ। प्रहरीले काठमाडौं महानगरपालिका-६ चुच्चेपाटी पासाङ ल्ह्यामु चोकबाट एक जनालाई पक्राउ गरेको हो।

महानगरीय अपराध महाशाखाको टोलीले सुनसरी इनरूवा नगरपालिका-७का ४९ वर्षीय राजेन्द्र रिजाललाई पक्राउ गरेको हो। महाशाखाका प्रवक्ता तथा प्रहरी उपरीक्षक (एसपी) ईश्वर कार्कीका अनुसार उनी काठमाडौंको एक कलेजमा पढाउने शिक्षक हुन्। उनले गैंडाको खाग झापाबाट किनेर ल्याएको प्रहरीले बताएको छ।

प्रहरीले संरक्षित वन्यजन्तु गैंडाको खागको अवैध रूपमा कारोबार भइरहेको भन्ने सूचना पाएको थियो। सोही सूचनाको आधारमा खटिएको टोलीले रिजाललाई पक्राउ गरेको हो। राष्ट्रिय निकुन्ज तथा वन्यजन्तु संरक्षण ऐन-२०२९ अन्तर्गत आवश्‍यक अनुसन्धानको लागी उनलाई जिल्ला वन कार्यालय हात्तीसार पठाइएको छ। सेतोपाटीबाट साभार

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

किशोरी बलात्कार प्रकरणमा दुईजना पक्राउ

बैतडी । बैतडीमा सुनको प्रलोभनमा बलात्कार घटना सामसुम पार्न खोज्ने दुईजनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ। पीडित पक्षले दिएको किटानी जाहेरीका आधारमा सिगास गाउँपालिका–३ का मनोजसिंह धामी र अमर धामीलाई नियन्त्रण लिएर अनुसन्धान…

thumbnail

गाउँपालिका भवनमा बम विस्फोट गराउने दुई जना पक्राउ

उदयपुर । पाँच दिनअघि उदयपुर जिल्लाको ताप्ली गाउँपालिकाको कार्यालय भवनमा बम विस्फोट गराउने दुई जनालाई बिहीबार प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । बम विस्फोट गराएको अभियोगमा पक्राउ पर्नेमा ताप्ली गाउँपालिका–५ रुपाटारका ६८ वर्षीय…

thumbnail

कारागार कार्यालय चितवनका एक थुनुवा फरार

चितवन । कारागार कार्यालय चितवनका एक थुनुवा फरार भएका छन् । कार्यालयका प्रमुख कमलप्रसाद काफ्लेका अनुसार जबरजस्ती करणी मुद्दामा गएको साउन २० गतेबाट थुनामा रहेका रेशमलाल श्रेष्ठ फरार भएका हुन् । उनका…

Write a Reply or Comment