जसपाको संघीय परिषद् अध्यक्षमा डा.भट्टराई

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)को संघीय परिषद अध्यक्षमा डा. बाबुराम भट्टराई चयन भएका छन् ।जसपाका नेता नहेन्द्र प्रधानले पूर्वप्रधानमन्त्री समेत रहेका भट्टराई संघीय परिषद अध्यक्षमा सर्वसम्मत रुपमा चयन भएको बताए ।

जसपाको केन्द्रीय कार्यकारिणी समितिको आजको बैठकले यो निर्णय गरेको हो ।नेता भट्टराई संघीय परिषद अध्यक्ष भएपछि जसपाका नेता तथा कार्यकर्ताहरुले सामाजिक सञ्जालमार्पmत भट्टराईलाई बधाइ दिएका छन् । sarbajanik

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

हिलाम्मे सडकमा धान रोपाइँ !

म्याग्दी। बेनी दरबाङ सडक अन्तर्गत अलपत्र लाम्पाटा – दरबाङ सडक खण्डमा पर्ने रणबाङका स्थानीयले धान रोपेर विरोध जनाएका छन् । निर्माण कम्पनीले अलपत्र पारेर सम्पर्क विहिन भएपछि स्थानीयहरुले सडकमै धान रोपेर विरोध…

thumbnail

कोरोना महामारीको भत्ता नपाएपछि भीम अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मी आन्दोलित

बुटवल । सरकारले दोस्रो चरणको कोरोना महामारीको जोखिम भत्ता एक वर्ष बढी समय पुग्दा समेत नदिएको भन्दै भीम अस्पताल भैरहवाका स्वास्थ्यकर्मीले आन्दोलनको चेतावनी दिएका छन् । पटक–पटक जोखिम भत्ता उपलब्ध गराउन आग्रह…

thumbnail

रामचन्द्र पौडेलको प्रश्न : रामकुमारी झाँक्रीलाई धरधरी रुवाएर समाजवाद आउँछ ?

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका वरिष्ठ नेता रामचन्द पौडेलले नेताहरुले कुरा समाजवादको गर्ने तर व्यवहार त्यस अनुसार नगरेको आरोप लगाउनुभएको छ । सोमबार काठमाडौंमा आयोजित नेपालमा समाजवाद : चुनौती र सम्भावना शीर्षकको कार्यक्रममा…