भिडियाे मनोरञ्जन मुख्य समाचार म्याग्दी न्युज विशेष राष्ट्रिय समाचार

पत्रकार छवि घर्ती मगर र हुमि पुनको नयाँ गित ‘दशैँ आयो तिहारै आयो ’बजारमा (भिडिओ )

म्याग्दी । पत्रकार तथा गायक छवि घर्ती मगर र गायीका हुमि पुन वलीको नयाँ गित ‘दशैँ आयो तिहारै आयो ’बजारमा आएको छ । सो गितको म्युजिक भिडिओ टुडे पोखरा डट्कमको अफिसिय युट्युव च्यानल टुडे पोखरा मार्फत विहिबार बजारमा ल्याइएको हो ।

भिडिओ

पत्रकार तथा गायक घर्ति मगर र गायिका पुन वलीको स्वर रहेको छ । लय/शब्द सुरेश गन्धर्वकाे रहेको छ । केशव बडुले एरेन्ज तथा बिपिन खड्काले सम्पादन गर्नुभएको छ । दिपक बस्नेत र शिशिर कंडेलको कोरियोग्राफर रहेको म्युजिक भिडिओको छायाङकन नरसिङ्ग चौधरीले गर्नुभएको छ । उज्यालो अभियान मिडिया नेपालगन्ज स्टुडियोमा गितको रेकर्ड गरिएको छ । भने उज्यालो अभियान मिडिया प्रा.लिले म्युजिक भिडिओ निर्माण गरेकोे छ ।


‘झ्याउरे लयमा बनेको गित राम्रो भएको छ,’–गायक तथा पत्रकार घर्ति मगरले भन्नुभयो ,‘यो भन्दा अगाडीका कौरा एवम् झ्याउरे लगायतका गित रुचाएको हुनाले यो गितलाई पनि आम दर्शकले रुचाइदिनुहुन्छ भन्ने आशा गरेको छु ।’

चाडपर्वको समयमा प्रदेशी र घरदेशीको मर्मलाई म्युजिक भिडिओमा झल्काउन खोजिएको छ । पत्रकार तथा गायक घर्ति मगरले निर्देशन गर्नुभएको म्युजिक भिडिओमा घर्ति मगर सहित कलाकार तिर्सना वली ,सुरेश गन्धर्व लगायत अन्य कलाकारहरुको समेत अभियनय रहेको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

म्याग्दीमा प्रचण्ड –माधव पक्षको विरोध प्रदर्शन ,‘ओली समुहमा लाग्नेहरु पत्तासाफ हुन्छन् ’ (फोटो /भिडिओ सहित)

म्याग्दी । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले गरेको संसद विघटनकोे विरुद्धमा (प्रचण्ड–माधव )समुहको नेकपाले विरोध प्रदर्शन गरेको छ । ओलीको असंवैधानिक कदमका विरोधमा बजारमा नारा लगाउँदै मंगलबार बेनीमा बजार परिक्रममा गरि बृहत ¥यालीलाई…

thumbnail

लोक गायक तथा संचारकर्मी बिश्वकर्माको ‘हेर्छु डाँडै बाट’को म्युजिक भिडिओ सार्बजनिक

बेनी । लोक गायक तथा संचारकर्मी अमित बिश्वकर्माको ‘हेर्छु डाँडै बाट’ को म्युजिक भिडिओ सार्बजनिक भएको छ । गायक बिश्वकर्मा र चर्चित लोक दोहोरि गायिका टिका पुनको स्वरमा रहेको गीतको शब्द मौसम…

thumbnail

अष्ट्रेलियामा रहेका म्याग्दीली चेलिहरुद्धारा बालबालिकाहरुलाई ब्लाङ्केट सहयोग (भिडिओ सहित)

म्याग्दी । विभिन्न सिलसिलामा अष्टे«लियामा रहेका म्याग्दीली चेलिहरुले म्याग्दीको बेनीमा रहेको बालगृहका बालबालिकाहरुलाई ब्लाङकेट वितरण गरेका छन् । निम्नस्तरका बालबालिका, महिलालाई सहयोग तथा सामाजिक अभियान सञ्चालन गर्ने गरी हालै स्थापना भएको उई…