काेराेना अपडेट मालिका गाउँपालिका म्याग्दी न्युज विशेष राष्ट्रिय समाचार समाज

म्याग्दीमा थप ७ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

म्याग्दी । म्याग्दीमा थप ७ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ । विदेशबाट आएर बेनी स्थित क्वारेनटाइन र बाहिर जिल्लाबाट आएर क्वारेनटाइनमा बसेका सुरक्षाकर्मीहरुको पिसीआर परिक्षणका क्रममा एक महिला र ५ पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । भने जिल्लाको मालिका गाउँपालिका वडा नम्बर ५ बाट पोखरामा उपचार गराउन पुग्नुभएकी एक महिलामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

भारतबाट आएर माउण्ट एभरेष्टको क्वारेनटाइनमा बस्नुभएका बेनी नगरपालिका– २ की २८ बर्षिया महिला, १० बर्ष र ८ बर्षका दुई बालक, दुबइबाट आएर म्याग्दी बहुमुखी क्याम्पसको क्वारेनटाइनमा बस्नुभएका बेनी नगरपालिका–९ का २४ बर्षिय पुरुष र बाहिर जिल्लाबाट आएर नेपाली सेनाको क्वारेनटाइनमा बसेका ३८ र ३६ बर्षका दुई पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य कार्यालय म्याग्दीका निमित्त प्रमुख एकनारायण लम्सालले जानकारी दिनुभयो ।

उहाँका अनुसार कोरोना संक्रमण पुष्टि भएकाहरुको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेको छ । यसैगरी ,म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका–५ देविस्थानबाट उपचारको लागि पोखरा पुग्नुभएकी एक महिलामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । पोखरा स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा उपचाररत ३५ बर्षिया महिलामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य कार्यालय म्याग्दीका निमिक्त प्रमुख लम्सालले जानकारी दिनुभयो ।

असोज १५ गते पोखरा पुग्नुभएकी ती महिला उपचारको क्रममा विभिन्न अस्पतालमा पुगेको खुलेको छ । उहाँको घर परिवारमा समेत कन्ट्याक्ट टे«सिङको काम समेत सुरु गरिएको स्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ । अहिलेसम्म म्याग्दीमा बाहिरबाट आएकाहरुमा मात्रै कोरोना संक्रमण देखिएकोमा पहिलो पटक जिल्लाबाट बाहिर गएको व्यक्तिमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

जिल्लामा हालसम्म ६३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ भने ५१ जना निको भएर घर फर्किसक्नुभएको छ । जिल्लामा हालसम्म १६५२ वटा नमुना संकलन गरि पिसीआर परिक्षण गरिएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर ५७४३ कोरोना संक्रमित थपिए

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर ५ हजार ७ सय ४३ संक्रमित थपिएका छन् । बुधबार स्वास्थ्य मन्त्रालयका प्रवक्ता डा.जागेश्वर गौतमले सो कुराको जानकारी दिनुभएको हो । यस संगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको…

thumbnail

सुनसरीमा कोरोना संक्रमणबाट थप दुई जनाको मृत्यु

सुनसरी । सुनसरीमा कोरोना संक्रमित ५५ वर्षीया एक महिलाको मृत्यु भएको छ । गढी गाउँपालिका–४ बस्ने उच्च रक्तचापकी दीर्घरोगी महिलाको धरानस्थित बीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा उपचार गर्दागर्दै मृत्यु भएको हो ।…

thumbnail

धरानमा थप २ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु

धरान । धरानमा मंगलबार दिउँसो थप २ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ। वीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानको कोभिड अस्पतालमा उपचारको क्रममा दुवैको मृत्यु भएको हो। प्रतिष्ठानका सहप्रवक्ता डा. आशिष श्रेष्ठका अनुसार…

Write a Reply or Comment