अपराध घटना मुख्य समाचार राष्ट्रिय समाचार समाज

शिक्षक हत्याका आरोपी पक्राउ

इलाम । माई नगरपालिकामा ४ दिनअघि शिक्षकको हत्या गर्ने आरोपी पक्राउ परेका छन्। माई नगरपालिका–१, बिहीबारेका ४६ वर्षीय शिक्षक पुष्पलाल राईको हत्याका आरोपी त्यहींका ४५ वर्षे पदम राई पक्राउ परेका हुन्।

गत साउन २९ मा पदमकै घरको आँगनमा शिक्षक पुष्पलालको धारिलो हतियार घाँटीमा प्रहार गरिएको अवस्थामा शव भेटिएको थियो। घटनापछि जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट एसपी नवीनराज राई नेतृत्वमा प्रहरी टोली घटनास्थल खटिएको थियो। धरानस्थित संघीय प्रहरी इकाई कार्यालयबाट ‘लैला’ नामको कुकुर ल्याएर घटना अनुसन्धान गरिएको जिल्ला प्रहरीका डिएसपी लालध्वज सुवेदीले बताए।

पक्राउ पदमसहित घटनामा प्रयोग गरिएको खुकुरीसमेत फेला परेको प्रहरीले जनाएको छ। पदमलाई जिल्ला अदालतबाट म्याद थप गरी हिरासतमा राखिएको डिएसपी सुवेदीले बताए। शिक्षक पुष्पलाल माई नपाकै अम्लिसेभञ्ज्याङ आधारभूत विद्यालयमा अध्ययन गर्दै आएका थिए। nagariknews.nagariknetworkबाट साभार

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

गैंडाको खागसहित एक शिक्षक पक्राउ

काठमाडौं । प्रहरीले गैंडाको खागसहित एक जना शिक्षकलाई पक्राउ गरेको छ। प्रहरीले काठमाडौं महानगरपालिका-६ चुच्चेपाटी पासाङ ल्ह्यामु चोकबाट एक जनालाई पक्राउ गरेको हो। महानगरीय अपराध महाशाखाको टोलीले सुनसरी इनरूवा नगरपालिका-७का ४९ वर्षीय…

thumbnail

नेपाल गुणस्तर ऐनअनुसार सञ्चालन नभएका ८५ उद्योग तथा व्यावसायिक फर्मलाई कारबाही

काठमाडौं । नेपाल गुणस्तर तथा नापतौल विभागले नेपाल गुणस्तर ऐनअनुसार सञ्चालन नभएका ८५ उद्योग तथा व्यावसायिक फर्मलाई कारबाही गरेको छ ।विभागले स्टाण्डर्ड नाप र तौल ऐन, २०२५ बमोजिम चालु आर्थिक वर्षको तीन…

thumbnail

सामाजिक सुरक्षा भत्ता बाँड्न राखिएको २७ लाख रुपौयाँ लुटपाट गर्न खोज्ने दुई युवा पक्राउ

ओखलढुंगा । वडा सचिवको घरमा लुटपाट गर्न छिरेका दुई युवालाई ओखलढुंगा प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । जिल्लाको चिशंखुगढी गाउँपालिका १ कुईभिरका वडा सचिव छत्रबहादुर थापाको घरमा लुटपाट गर्न छिरेका सोही स्थानका २३…

Write a Reply or Comment