अन्नपूर्ण गाउँपालिका काेराेना अपडेट बेनी नगरपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी न्युज विशेष राष्ट्रिय

उपचारका लागि बेनी अस्पतालमा आएका दुई सहित म्याग्दीमा थपिए चार जना कोरोना संक्रमित

बेनी । उपचारका लागि म्याग्दीको बेनी अस्पतालमा आएका दुई सहित म्याग्दीमा थप चार जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ । । कोरोना सँग मिल्दोजुल्दो लक्षण देखिएर अस्पतालमा उपचारका लागि आएका उनीहरुको स्वाव संकलन गरी पिसिआर परिक्षण गर्दा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य कार्यालय म्याग्दीका निमित्त प्रमुख एकनारायण लम्सालले बताउनुभयो ।

कोरोना संक्रमण पुष्टि हुनेहरुमा चितवन ठेगना भइ हाल बेनी नगरपालिका ४ सिंगा तातोपानीको एक लघुवित्तमा काम गर्ने २७ वर्षीय पुरुष र अर्को एकजना बेनपा ९ काउलेगौडा ठेगना भई रघुगंगा हाइड्रोमा काम गर्ने ३० वर्षीय पुरुष भएको लम्सालले बताउनुभयो ।

संक्रमितहरुको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेको र स्थानीय आइसोलेशन तथा होम आइसोलेशनमा राखिएको निमित्त स्वास्थ्य प्रमुख लम्सालले बताउनुभयो । यसैगरी उहाँका अनुसार जिल्लाकोअन्नपुर्ण गाउँपालिका वडा नम्बर ८ की बर्ष ३४ र बेनी नगरपालिका स्थायी ठेगना हाल पारी बेनी बस्दै आएकी बर्ष ३८ की दुई महिलालाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । पोखरामा गरिएको परिक्षणमा दुई महिलामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको र उनिहरु आइसोलशनमा रहेका छन् ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

अन्नपूर्ण गाउँपालिकामा २७ गतेदेखि ८ दिन लकडाउन (भिडिओ)

सुरेन गुरुङ पोखरेबगर ।म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिकाले कोरोना रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि आठ दिन लकडाउन गर्ने निर्णय गरेको छ ।गाउँपालिका अध्यक्ष क्याप्टेन डम बहादुर गर्बुजा पुनको अध्यक्षतामा बसेको कार्यपालिकाको बैठकले २७ गते सोमबार…

thumbnail

म्याग्दीमा थप २८ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी । म्याग्दीमा थप २८ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य निर्देशनालय गण्डकीका अनुसार जिल्लाको अन्नपुर्ण गाउँपालिका ,बेनी नगरपालिका ,धवलागिरी गाउँपालिका ,मंगला गाउँपालिका र रघुंगगा गाउँपालिकाका २८ जनामा कोरोना संक्रमण…

thumbnail

खिबाङ आधारभुत विद्यालयको ६३औं जन्मोत्सव तथा नवनिर्मित भवनको उद्घाटन (तस्विर सहित)

शिख । म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिका वडा नम्बर ६ स्थित खिबाङ आधारभुत विद्यालयले विविध कार्यक्रमको आयोजना गरेर आफ्नो ६३ औं बार्षिकोत्सव मनाएको छ । विद्यालयले आइतबार समाजसेवी क्याप्टेन रबिन्द्र गर्बुजा र गाउँपालिकाका अध्यक्ष…