तलब बुझ्न निस्किएका प्रधानाध्यापक मृत भेटिए

काठमाडौं । दार्चुलामा एक प्रधानाध्यापकको शव फेला परेको छ। मंगलबार बिहान शैल्यशिखर नगरपालिका-९ गोकुलेश्वरस्थित शिवपुरीधाम नजिकै अन्दाजी ४० वर्षीय गोविन्द घरेडीको शव फेला परेको हो।

जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता प्रहरी निरीक्षक भाष्कर चन्दका अनुसार उनको टाउकोमा चोट लागेको हो। उनी बैतडी डिलाशैनी गाउँपालिका-२ का डाँडाबाग प्राथमिक विद्यालयका प्रधानाध्यापक हुन्।प्रहरी निरीक्षक चन्दका अनुसार उनी सोमबार विद्यालयमा तलब बुझ्न भनि निस्किएका थिए। मंगलबार बिहान उनको शव फेला परेको हो।

अहिले प्रहरीको टोलीले मुचुल्का उठाइरहेको उनले बताए। तलब बुझ्नलाई निस्किएका थिए। उनको टाउकोमा सानो चोट छ घोप्टो परेको अवस्थामा शव फेला परेको हो,प्रहरी निरीक्षक चन्दले भने,हत्या नै त कसरी भनौं। मुचुल्का उठाउने काम लगभग सकिसकेको छ। पोष्टमार्टम गरेपछि मृत्युको कारण खुल्ला। प्रहरीले यस घटनामा थप अनुसन्धान अघि बढाएको छ। सेतोपाटीबाट साभार

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

अफगानिस्तानका भूकम्प पीडितहरुलाई राष्ट्रसङ्घीय एजेन्सीहरूको सहयोग

एजेन्सी । अफगानिस्तानका भूकम्प पीडितहरुका लागि संयुक्त राष्ट्रसङ्घीय एजेन्सीहरूले सहयोग गरिरहेका राष्ट्रसङ्घीय प्रवक्ताले जानकारी दिएका छन् । राष्ट्रसङ्घका महासचिव एन्टोनियो गुटर्रेसका प्रवक्ता स्टेफान डुजारिकले दिएको जानकारीअनुसार संयुक्त राष्ट्रसङ्घीय निकायहरुले अफगानिस्तानका भूकम्प पीडितहरुलाई…

thumbnail

पत्नीको घाँटी थिचेर हत्या, पति र ससुरा पक्राउ

धनुषा । पत्नीको घाँटी थिचेर हत्या गरेको आरोपमा प्रहरीले पति र ससुरालाई पक्राउ गरेको छ । धनुषाको शहिदनगर नगरपालिका–८ नाथपट्टीकी गौरीदेवी मण्डलको घाँटी थिचेर हत्या गरेको आरोपमा उनका पति रामचन्द्र मण्डल खत्वे…

thumbnail

मृत्यु भएको साढे २ महिनापछि अमृताको अन्त्येष्टि हुँदै

बुटवल । शंकास्पद मृत्यु भएकी रूपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नं २ जानकी नगरकी अमृता खत्री टण्डनको साढे २ महिनापछि अन्त्येष्टि गरिँदैछ । घर पक्षले अमृताको छोराको शिक्षा–दीक्षाका लागि १४ लाख रुपैयाँ दिने…