काेराेना अपडेट बेनी नगरपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी म्याग्दी न्युज विशेष

प्रदेश सांसद केसीले जिते कोरोना

बेनी । गण्डकी प्रदेश सभा सदस्य सांसद विनोद केसी कोरोना मुक्त हुनुभएको छ । कोरोना संक्रमण भएपछि होम आइसोलेशनमा बस्नुभएका सांसद केसीले सामाजिक संजाल मार्फत शुक्रबार राती १३ औं दिनमा कोरोना रिपोर्ट नेगेटिभ आएको जानकारी गराउनुभएको हो । म्याग्दी निर्वाचन क्षेत्र (क)बाट निर्वाचित प्रदेशसभा सदस्य सांसद केसीले संक्रमण भएको समयमा सहानुभुति प्रकट गर्ने सबैमा आभार समेत व्यक्त गर्नुभएको छ ।

यो पनि …

‘आज मेरो १३ औं दिनमा कोरोना रिपोर्ट नेगेटिभ आएको छ ,यस बिचमा मलाई विभिन्न माध्यमबाट सहानुभुती व्यक्त गर्नुहुने मेरा मित्रजनहरुप्रति हार्दिक आभार व्यक्त गर्दछु ,’–उहाँले फेसबुकमा लेख्नुभएको छ ।पीसिआर परिक्षण गर्दा कोरोना पोजेटिभ देखिएपछि उहाँले गत मंगलबार सामाजिक संजाल फेसबुक मार्फत आफुलाई कोरोना संक्रमण भएको जानकारी दिनुभएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

झापामा कोरोना संक्रमणबाट एकदिनमै पाँच जनाको मृत्यु

दमक । झापामा पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना सङ्क्रमणबाट १०१ वर्षीय वृद्धसहित पाँच व्यक्तिको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा तीन महिला र दुई पुरुष छन् । मृत्यु हुनेमा कमल गाउँपालिकाका १०१ वर्षीय…

thumbnail

ब्राजिलमा कोरोना संक्रमणका कारण एक दिनमै १३४४ जनाको मृत्यु

काठमाडौं । ब्राजिलमा कोभिड १९ बाट हुने मृत्यु अझै पनि घट्न सकेको छैन । यहाँका अधिकारीहरुका अनुसार पछिल्ला केही दिनमा कोभिडबाट हुने मृत्यु बढ्दै गएको छ । कोभिड १९ बाट धेरै प्रभावित…

thumbnail

बागलुङमा खोप अभियान स्थगित

बागलुङ । बागलुङमा खोप अभियान स्थगन गरिएको छ । बागलुङमा जारी कोरोनाविरुद्धको खोप अभियानमा पहुँचवालाले अनावश्यक दबाब र दुरुपयोग गरेको व्यापक गुनासो पछि खोप अभियानस्थल केन्द्रको निर्देशनमा स्थगन भएको छ । खोपका…