अपराध घटना मुख्य समाचार राजनिति राष्ट्रिय समाचार

रामेछाप तरुण दलका अध्यक्षको समूहद्वारा उपभोक्ता समितिका सचिवलाई कुटपिट

काठमाडौं । रामेछाप तरुण दलका अध्यक्ष काजीबहादुर खड्काको समूहले गोकुलगंगा गाउँपालिका–५का देवराज खड्लाई निर्घात कुटपिट गरेका छन् । देवराज गोकुलगंगा–५ स्थित ‘बासे सड्क’ उपभोक्ता समितिका सचिव हुन् । मंगलबार काजीबहादुरको समूहले देवराजलाई कुटपिट गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रामेछापका डिएसपी बसन्त पाठकले रातोपाटीलाई बताए ।

कुटपिटको कारण खुलेको छैन’ डिएसपी पाठकले भने–‘घाइतेको उपचार भइरहेको छ ।’ सदरमुकाम मन्थलीमा उपचार गराईरहेका देवराजलाई थप उपचारको लागी काठमाडौं ल्याईंदै छ । देवराजको तर्फबाट परिवारले जिल्ला प्रहरी कार्यालय रामेछापमा किटानी जाहेरी दर्ता गर्ने भएका छन् ।

बागमती प्रदेश सरकारको बजेटमा निर्मार्णाधिन ‘बासे सड्क’मा तरुण दलका अध्यक्ष काजीबहादुरले आफ्नो डोजर प्रयोग गर्न दवाव दिएको बताइएको छ । उपभोक्ता समितिका सविच देवरजले उनको डोजर प्रयोग गर्न अस्वीकार गरेपछि घेरा हालेर काजीबहादुर नेतृत्वको समूहले उनलाई निर्घात कुटपिट गरेका थिए । रड, ढुङ्गा र चिर्पट प्रहारबाट उनको टाउकोमा गम्भीर चोट लागेको छ । रातोपाटीबाट साभार

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

दुई श्रीमती हुँदाहुँदै तेस्रो विवाह गरेको आरोपमा सल्यानका वडाध्यक्ष पक्राउ

काठमाडौँ । बहुविवाहको आरोपमा सल्यानका वडाध्यक्ष पक्राउ परेका छन्। प्रहरीले वनगाड कुपिण्डे नगरपालिका-९ का वडाध्यक्ष इन्द्रबहादुर कुमाईलाई पक्राउ गरेको हो। उनलाई प्रहरीले शुक्रबार बेलुका जयतपानी बजारबाट पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता…

thumbnail

छ वर्षपछि बलात्कार आरोपी पक्राउ

पाँचथर । नेपाल प्रहरी एक बलात्कार आरोपीलाई छ वर्षपछि पक्राउ गर्न सफल भएको छ । चौध वर्षीया बालिकालाई बलात्कार गरी फरार रहेका मिक्लाजुङ गाउँपालिका–२ का २५ वर्षीय उत्तम शेर्मालाई प्रहरीले बिहीबार पक्राउ…

thumbnail

झापाको दुई भिन्न स्थानबाट ४८.५ ग्राम ब्राउनसुगरसहित २ जना पक्राउ

झापा । झापाको दुई भिन्न स्थानबाट प्रहरीले लागुऔषध ब्राउनसुगरसहित बिहीबार दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ । विशेष सूचनाका आधारमा इलाका प्रहरी कार्यालय अनारमनी र लागुऔषध नियन्त्रण ब्यूरो काँकडभिट्टाबाट खटिएको संयुक्त प्रहरी टोलीले…

Write a Reply or Comment