खेलकुद मुख्य समाचार म्याग्दी म्याग्दी न्युज विशेष रघुगंगा गाउँपालिका राष्ट्रिय

अरुणाले हात पारिन ‘पिपल्स च्वाइस अवार्ड ’

बेनी । राट्रिय महिला भलिबल टिमकी कप्तान अरुणा शाहीले ‘पिपल्स च्वाइस अवार्ड ’ जित्नुभएको छ ।नेपाल खेलकुद पत्रकार मञ्चले आयोजना गरेको ‘एनएसजेएफ पल्सर स्पोर्टस अवार्ड ’अन्तर्गतको ‘पिपल्स च्वाइस अवार्ड ’ कप्तान शाहीले जित्नुभएको हो । विजेता शाहीले ३७.५२५ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्नुभएको छ ।

यसैगरी, पिपल्स च्वाइस विद्यामा मनोनयमा परेका करातेका मन्देकाजी श्रेष्ठले २८.४५७ प्रतिशत ,बास्केटबलकी सदिना श्रेष्ठले १३.४९९ प्रतिशत ,स्वीमिङकी गौरिका सिङले १३.३०१ प्रतिशत र फुटबलकी सावित्रा भण्डारीले ७.२१८ प्रतिशत भोट पाएका छन् ।

म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिका–३ पिप्लेकी शाही पिपल्स च्वाइस विद्यामा मनोनयमा परेपछि उहाँलाई जिताउन गृह जिल्ला म्याग्दीमा र पोखरा लगायत देशविदेशबाट अभियान थालिएको थियो ।शाहीलाई विजेता बनाउन म्याग्दीमा भलिबल खेलाडी तेजेन्द्र बानियाँको नेतृत्वमा घरदैलोसहित अभियान समेत चलाइएको थियो ।

मनोनयनमा परेका खेलाडीलाई ई–सेवामार्फत एसएमएम भोटिङ, फेसबुक लाइक, खेलकुद मञ्चका सदस्यको भोट र राष्ट्रिय संघका मुख्य प्रशिक्षकको भोटको आधारमा विजेता छनोट गरिएको आयोजकले जनाएको छ । शाहीले अवार्ड जिटाउन सहयोग गर्ने सबैलाई धन्यवाद दिनुभएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

ललितपुर फुटबल सङ्घका अध्यक्षको निलम्बन फुकुवा

काठमाडौँ । अखिल नेपाल फुटबल सङ्घ (एन्फा)ले ललितपुर जिल्ला फुटबल सङ्घका अध्यक्ष पुरुषोत्तम थापाको निलम्बन फुकुवा गरेको छ। आफ्नो १९औँ साधारणसभाको पूर्वसन्ध्यामा एन्फाले १० महिनापछि अध्यक्ष थापालाई कारवाहीबाट मुक्त गरेको हो। अनुशासनको…

thumbnail

गण्डकी प्रदेश सरकारद्धारा शाहीलाई एक लाख सहित सम्मान

पोखरा । ‘टिम अफ दि इएर’ नेपाल भलिवल टिमकी कप्तान अरुणा शाहीलाई पोखरामा एक कार्यक्रमका विच भव्य सम्मान गरिएको छ ।नेपाल खेलकुद पत्रकार मञ्चद्वारा गत पौष २८ गते सम्पन्न एनएसजेएफ पल्सर स्पोर्टस…

thumbnail

पोखरा अन्तर्राष्ट्रिय म्याराथन फागुन १ मा हुने

कास्की । भूतपूर्व खेलाडी मञ्च नेपालले पोखरामा आयोजना गर्दै आएको ‘सफल पोखरा अन्तर्राष्ट्रिय म्याराथन’ को १५औँ संस्करण आगामी फागुन १ गते हुनेभएको छ । म्याराथनको विजेताले रु दुई लाख तथा द्वितीयले रु…

Write a Reply or Comment