आर्थिक बेनी नगरपालिका म्याग्दी राष्ट्रिय समाचार समाज

कुमारी बहुउद्धेश्यीय सहकारीको १२ औं साधारणसभा

बेनी । म्याग्दी सरदरमुकाम बेनीमा सञ्चालित कुमारी बहुउद्धेश्यीय सहकारी संस्था लिमिटेडको बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न भएको छ । बुधबार बेनीमा भर्चुअल माध्यमबाट सहकारीको १२ औं बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न भएको हो ।

कार्यक्रममा वार्षिक प्रतिवेदन प्रस्तुत गरिएको थियो । सहकारीका सचिव याम बहादुर रोका मगरले संस्थागत बार्षिक प्रतिवेदन ,लेखा संयोजक गेमबहादुर घर्ती मगरले आन्तरिक लेखा परिक्षण प्रतिवेदन र प्रवन्धक रुद्धबहादुर गुरुङले आर्थिक प्रतिवेदन प्रस्तुत गर्नुभएको थियो ।

सात सय बढी शेयर सदस्य संख्या रहेको सहकारीको शेयर पुँजी ५ करोड साठी लाख रुपैयाँ रहेको प्रवन्धक गुरुङले बताउनुभयो ।उहाँले कोरोना कारण भर्चुअल माध्यमबाट सहकारीको वार्षिक साधारणसभा समापन भएको जानकारी दिनुभयो ।

कार्यक्रममा बोल्ने वक्ताहरुले विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस कारण सहकारी क्षेत्र प्रभावित हुन पुगेको बताए ।सहकारीका अध्यक्ष सुवेदार थमबहादुर गर्बुृजाको अध्यक्षता ,उपाध्यक्ष राजकुमार थापाको स्वागत र सचिव रोका मगरको संचालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पाटन अस्पताललाई ललितपुर महानगरको एक करोड सहयोग

ललितपुर । ललितपुर महानगरले पाटन अस्पताललाई अक्सिजन प्लान्ट स्थापना गर्न एक करोड आर्थिक सहयोग गरेको छ । मंगलबार एक कार्यक्रमका बीच पाटन अस्पताललाई ललितपुर महानगर पालिकाका मेयर चिरिबाबु महर्जनले चेक हस्तान्तरण गरेका…

thumbnail

धम्काउँदै रकम असुली गर्न खोजेको आरोपमा ३ जना पक्राउ

काठमाडौँ । धम्काउँदै रकम असुली गर्न खोजेको आरोपमा प्रहरीले ३ जनालाई पक्राउ गरेको छ । महानगरीय अपराध महाशाखाका अनुसार दोलखा मेलुङ गाउँपालिका घरभई असन बस्ने १९ वर्षीय प्रदिप कार्की, दोलखा शैलुङ गाउँपालिका…

thumbnail

एनआईसी एसियाको एटिएम मेसिन फोड्दै गरेका २ जना पक्राउ

काठमाडौँ । एनआईसी एसियाको स्वयम्भु शाखामा रहेको एटिएम मेसिन फोड्दै गरेका २ जनालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । सोमबार बिहान २ः१५ मा एटिएम मेसिन फोड्दै गर्दा नियमित गस्तीमा रहेका प्रहरीले टोलीले पक्राउ…

Write a Reply or Comment