म्याग्दी रघुगंगा गाउँपालिका शिक्षा समाचार समाज स्थानीय

‘चिमखोले फेसबुक समुह’ माफर्त दशौँ हाजिरीजवाफ प्रतियोगिता सम्पन्न (तस्बिर सहित)

बेनी ।म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिका–७, चिमखोलामा जन्मिएर देश तथा विदेशमा रहेकाहरुको फेसवुक समूह ‘चिमखोले फेसबुक समूह’ले आधारभुत तहका बालबालिकाहरुलाई सहभागी गराएर १० औँ आधारभुत (१–५) तहको हाजिरीजवाफ प्रतियोगिता सम्पन्न गरेको छ । अमर मावि चिमखोलाको आयोजना र चिमखोले फेसवुक समूहको सहयोगमा आयोजित प्रतियोगितामा विभिन्न ९ विद्यालयले सहभागिता जनाएका थिए ।

????????????????????????????????????

प्रतियोगितामा अमर मावि चिमखोला प्रथम, जनसुन्दर आधारभुत विद्यालय पात्लेखर्क द्धितिय, जनता मावि दग्नाम तृतिय र जनसेवा आधारभुत विद्यालय मंगले सान्त्वना हुन सफल भएका थिए । प्रतियोगितामा प्रथमलाई नगद रु ५ हजार सहित शिल्ड र प्रमाणपत्रद्धारा पुरस्कृत गरिएको थियो । त्यसैगरि द्धितिय, तृतिय , सान्त्वना र सहभागी विद्यालयलाई क्रमशः नगद रु ३ हजार, २ हजार, १ हजार र स्टेशनरीको साथमा प्रमाणपत्रद्धारा पुरस्कृत गरिएको थियो । कार्यक्रममा चिमखोले फेसवुक समूहका अध्यक्ष गणेश पुन, वडा अध्यक्ष देउप्रसाद पुन , समूहका कार्यकारी प्रमुख विरन पुन, लगायतले विद्यार्थीहरुलाई पुरस्कार वितरण गर्नुभएको थियो ।

????????????????????????????????????

कार्यक्रममा बोल्दै वडा अध्यक्ष पुनले सामाजिक सञ्जाल फेसबुकका माध्ययमबाट छरिएर रहेका चिमखोलाबासी गोलबद्ध बनेर विद्यार्थीहरुको अन्तरनिहित क्षमताको प्रस्फुटन गर्ने कार्यक्रमलाई १० औँ बर्षसम्म निरन्तरता दिन सफल भएकोमा समूहलाई धन्यबाद ज्ञापन गर्नुभएको थियो । समूहले यस प्रतियोगितालाई निरन्तरता दिन कोषको समेत स्थापना गरेको थियो । १० औँ बर्षसम्म बालबालिकाहरुको शिक्षासंग सम्बन्धित रहेर कार्यक्रम आयोजना गर्दै आएको यस समूहले आगामी दिनमा स्वास्थ्य लगायतका क्षेत्रलाई समेत समावेश गरि थप रचनात्मक कार्यहरु गर्ने योजना बनाएका अध्यक्ष गणेश पुनले जानकारी दिनुभयो ।

समूहका महासचिब क प्रसाद थापाको स्वागतमा सम्पन्न कार्यक्रममा उपाध्यक्ष हिस्टोरी पाईजा र महासचिब थापाले कार्यक्रमको सहजीकरण गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा प्रतियोगितालाई सफल बनाउन सहयोग गर्ने सहयोगदाताहरुलाई समेत सम्मान गरिएको थियो । कार्यक्रममा तृत्य समेत प्रस्तुत गरिएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

रुम र डाँडागाउँको पात्लेबाट लागु औषध गाँजा सहित पक्राउ परेका दुई जना सार्वजनिक (तस्बिर /भिडिओ सहित)

बेनी । म्याग्दीकोे मालिका गाउँपालिका ३ बाट प्रहरीले लागु औषध गाँजा सहित एक व्यक्तीलाई पक्राउ गरेको छ । १७ गते ईलाका प्रहरी कार्यालय दरबाङका प्रहरी निरिक्षक सन्तोष पौडेलको नेतृत्वमा खटिएको प्रहरीको टोलीले…

thumbnail

नेपाल मगर विद्यार्थी संघको ११ औं राष्ट्रिय विस्तारित भेला बेनीमा हुने

बेनी । नेपाल मगर विद्यार्थी संघको रजत जयन्ती तथा ११ औं राष्ट्रिय विस्तारित भेला म्याग्दी ,सदरमुकाम बेनीमा हुने भएको छ । केन्द्रीय समितिको आयोजना र नेपाल मगर विद्यार्थी संघ ,म्याग्दीको व्यवस्थापनमा आगामी…

thumbnail

गलेश्वर मन्दिरको छाना पित्तलले छाइने

बेनी । म्याग्दीको बेनी नगरपालिका वडा नम्बर ९ मा अवस्थित प्रसिद्ध गलेश्वर मन्दिरको छानालाई पित्तलले छाइने भएको छ ।शनिबार सम्पन्न गलेश्वर शिवालय क्षेत्र विकास कोषको १५ औं कार्यकारी सभाले मन्दिरको छानालाई पित्तलले…