बेनी नगरपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी राजनिति राष्ट्रिय समाचार

स्थापना दिवसमा बेनी अस्पतालका बिरामीलाई फलफुल वितरण

बेनी । नेपाल ट्रेड युनियन कांग्रेस म्याग्दीले ७५ औं राष्ट्रिय स्थापना दिवस मनाएको छ । शुक्रबार युनियन कांग्रेस म्याग्दीले बेनी अस्पतालमा बिरामीहरुलाई फलफुल वितरण गरेर आफ्नो ७५ औं राष्ट्रिय स्थापना दिवस (हिरक जयन्ती) मनाएको हो ।नेपाली कांग्रेस म्याग्दीका सभापति खमबहादुर गर्बुजा ‘खम्बिर’ले अस्पताल व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष बेलबहादुर कटुवालको उपस्थितीमा वितरण गर्नुभएको हो ।

वितरण कार्यक्रममा पुर्व पार्टी जिल्ला सभापति डाक्टर भुपेन्द्र बहादुर खड्का ,निवर्तमान सभापति तथा संविधान सदस्य रेशमबहादुर बानियाँ,उपसभापति माधवप्रसाद रेग्मी , कांग्रेस नेतृ धनकुमारी थापा ,युनियन कांग्रेस म्याग्दीका संस्थापक सभापति दुर्गाराम सुवेदी ,तरुणदल म्याग्दीका अध्यक्ष मुकुन छन्त्याल,जेसिजका राष्ट्रिय उपाध्यक्ष सुजन बरुवाल ,युनियन कांग्रेस म्याग्दीका कोषाध्यक्ष सोमाकान्त सुवेदी लगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

युनियन कांग्रेस सभापति उपाध्यायले बेनी अस्पतालका बिरामीहरुलाई फलफुल वितरण गरेर स्थापना दिवस मनाएको बताउनुभयो । कार्यक्रमको संचालन सचिव बोधहरी सुवेदीले गर्नुभएको थियो । उहाँका अनुसार पाँच हजार बढीको फलफुल वितरण गरिएको हो ।

 

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

ज्यामरुकोटमा तरुणदल र महिला संघ गठन

म्याग्दी । नेपाली कांग्रेस म्याग्दीको भातृ संस्था नेपाल तरुण दल जिल्लामा संगठन विस्तारलाई तिब्रता दिएको छ । यसै बिच शनिबार बेनी नगरपालिका–२ ज्यामरुकोटमा तरुण दल र महिला संघ वडा इकाई समिति गठन…

thumbnail

म्याग्दीको सल्लेरी वनमा भिषण आगलागी : सतर्कता अपनाउन आग्रह

बेनी । म्याग्दीको बेनी नगरपालिका वडा नम्बर ७ र ८ स्थित बेनी बजार नजिकै रहेको बराहपाखो सामुदायीक वनको सल्लेरी वनमा भिषण आगलागी भएको छ । शुक्रबार साँझ वनमा लागेको आगलागी नियन्त्रणमा आउन…

thumbnail

प्रथम कोरला कप :  पुरुषतर्फ घतान र महिलातर्फ नारच्याङ विजयी

म्याग्दी। म्याग्दी कोरला यातायात प्रा.लीको तेस्रो बार्षिकत्सवको अवसरमा आयोजित प्रथम कोरला कप भलिबलको उपाधि पुरुष तर्फ घतान र महिलातर्फ नारच्याङले जितेको छ । शनिबार सदरमुकाम बेनीस्थित खुल्लामञ्चमा सम्पन्न फाईनलमा बेनी नगरपालिकाकाे ९…