अन्नपूर्ण गाउँपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी न्युज विशेष राष्ट्रिय समाचार समाज

कालिगण्डकी नदीमा पानीको बहाव बढ्यो ,ठेकेदारको लापबाहीले भुरुङ तातोपानी जोखिममा

सुरेन गुरुङ
पाेखरेबगर ।बुधबार रातिदेखि परेको बर्षाका कारण कालीगण्डकी नदीमा पानीको बहाव बढेको छ । नदीमा बढेको पानीको बहाबले बेनी–जोमसोम–कोरोला सडक आयोजना अन्तर्गत म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिका वडा नम्बर २ र ३ खण्डमा निर्माणाधिन सडक र बस्ती संरक्षण निर्माणमा प्रयोग भएको मिस्चर सहित उपकरण बगाएको बेनी–जोमसोम–कोरोला सडक आयोजनाका सुपरभाइजर इन्द्रसिङ शेरचनले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार गयरातीदेखी परेको बर्षाका कारण नदीमा पानीको बहाव बढेको छ ।

बेनी–जोमसोम–कोरला सडक आयोजना अन्तरगत सडक र बस्ती संरक्षणका लागि सुरु भएको नदी नियन्त्रण योजना ठेकेदारको लापरबाही र  ढिलासुस्तीले तातोपानी बजार थप जोखिममा परेको छ ।बेनी–जोमसोम–कोरोला सडक आयोजना अन्तर्गत वडा नम्बर २ र ३मा पर्ने १९ किलोमिटर सडक र बस्ती संरक्षण निर्माणको ठेक्का लिएको शर्मा युनाइटेड जेभीको लापरबाही र ढिलासुस्तीका कारण तातोपानी बजार जोखिममा परेको हो । आयोजना निर्माण समयमै सम्पन्न गर्न ठेकेदार कम्पनीलाई पटक–पटक ताकेता गरेपनि वेवास्ता गरेको स्थानीयले गुनासो गरेका छन् ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बेनी-जोमसोम सडक अवरुद्ध

बेनी । बेनी -जोमसोम सडक अवरुद्ध भएको छ । म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिका वडा नम्बर ३ दाना रुप्से छहरा स्थित सडकको हिलोमा ट्रक फसेपछि आइतबार सांझ देखी पुर्ण रुपमा सडक अवरुद्ध भएको हो…

thumbnail

अन्नपुर्ण गाउँपालिकाद्धारा कृषकलाई माछाका भुरा वितरण

पोखरेबगर । म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिकाले कृषकहरुलाई माछाका भुरा वितरण गरेको छ । गाउँपालिकाको पशु सेवा शाखाको बार्षिक स्विकृत कार्यक्रम अनुसार वडा नम्बर १ बाहेक सबै वडाका २२ जना कृषकहरुलाई २५ हजार भुरा…

thumbnail

एमाले प्रवेश गरेका भुरुङ्ग–तातोपानीका वडा अध्यक्ष फगामी माओवादी केन्द्रमै फर्किए

बेनी । म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिका–२ भुरुङ्ग–तातोपानीका वडा अध्यक्ष ओम फगामी नेकपा माओवादी केन्द्रमा खुल्नुभएको छ । एमाले र माओवादी केन्द्र मिलेर बनेको नेकपाको एकतालाई सर्वोच्च अदालतले मान्यता नदिएर पुर्ववत पार्टी यथावत भएपछि…