अन्नपूर्ण गाउँपालिका काेराेना अपडेट मुख्य समाचार म्याग्दी न्युज विशेष समाचार समाज

अन्नपुर्ण गाउँपालिकामा थप एक कोरोना संक्रमितको मृत्यु ,शव कालिगण्डकीमा व्यवस्थापन

बेनी । म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिकामा थप एक कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । अन्नपुर्ण गाउँपालिका वडा नम्बर २ स्थित भुरुङका ८२ बर्षिय पुरुषको सोमबार राति करिब १० बजेको समयमा मृत्यु भएको गाउँपालिको स्वास्थ्य शाखा प्रमुख समुन्द्र बरुवालले जानकारी दिनुभयो ।

ती पुरुषमा जेठ ८ मा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो । कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि उहाँ होम आइशोलेसनमा उपचाररत हुनुहुन्थ्यो । यो संगै अन्नपुर्ण गाउँपालिकामा कोरोना संक्रमणबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या दुई पुगेको छ । ती पुरुषको परिवारमा अन्य सदस्यलाई पनि कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।संक्रमित अन्य सदस्यको स्वास्थ्य  अवस्था सामान्य रहेको छ ।

मृतक पुरुषको शव मंगलबार कालिगण्डकीमा व्यवस्थापन गरिएको छ ।स्वास्थ्य शाखा प्रमुख बरुवालको नेतृत्वमा अस्थायी कोभिड अस्पतालको शव व्यवस्थापन टोलीले कालिगण्डकी नदी किनार घाटमा शव जलाएको हाे ।अस्थायी कोभिड अस्पतालमा ९ जना संक्रमित उपचाररत छन् । स्वास्थ्य शाखा प्रमुख बरुवालका अनुसार गाउँपालिकामा कोरोना संक्रमितको संख्या २०१ पुगेको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बेनी-जोमसोम सडक अवरुद्ध

बेनी । बेनी -जोमसोम सडक अवरुद्ध भएको छ । म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिका वडा नम्बर ३ दाना रुप्से छहरा स्थित सडकको हिलोमा ट्रक फसेपछि आइतबार सांझ देखी पुर्ण रुपमा सडक अवरुद्ध भएको हो…

thumbnail

अन्नपुर्ण गाउँपालिकाद्धारा कृषकलाई माछाका भुरा वितरण

पोखरेबगर । म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिकाले कृषकहरुलाई माछाका भुरा वितरण गरेको छ । गाउँपालिकाको पशु सेवा शाखाको बार्षिक स्विकृत कार्यक्रम अनुसार वडा नम्बर १ बाहेक सबै वडाका २२ जना कृषकहरुलाई २५ हजार भुरा…

thumbnail

एमाले प्रवेश गरेका भुरुङ्ग–तातोपानीका वडा अध्यक्ष फगामी माओवादी केन्द्रमै फर्किए

बेनी । म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिका–२ भुरुङ्ग–तातोपानीका वडा अध्यक्ष ओम फगामी नेकपा माओवादी केन्द्रमा खुल्नुभएको छ । एमाले र माओवादी केन्द्र मिलेर बनेको नेकपाको एकतालाई सर्वोच्च अदालतले मान्यता नदिएर पुर्ववत पार्टी यथावत भएपछि…