मुख्य समाचार म्याग्दी न्युज विशेष रघुगंगा गाउँपालिका स्थानीय

करेन्ट लागेर झिँमा एक जनाको मृत्यु

बेनी । म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिका–६ पाखापानीम विद्युतमा खराबी आएपछि मर्मतका लागि गएका रघुगंगा गाउँपालिका–५ झिँका ४६ वर्षिय पुरुषको करेन्ट लागेर मृत्यु भएको छ ।

बिहीबार दिउँसो बिद्युतको ट्रान्सफर्मरमा समस्या आएपछि मर्मत गर्नका लागि प्रयास गर्दा एक्कासी करेन्ट लागेर झीँका कृष्ण थजालीको मृत्यु भएको हो । नेकपा एमाले झिँ गाउँकमिटीका अध्यक्ष समेत रहनुभएका थजालीको करेन्ट लागेर मृत्यु भएको एमाले म्याग्दीका अध्यक्ष हरिकृष्ण श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बैंकिङ कसुरमा ९ लाख जरिवाना तोकिएका प्रतिवादी पक्राउ

काठमाडौं । बैंकिङ कसुर मुद्दामा ९ दिन कैद र ९ लाख जरिवाना तोकिएका फरार प्रतिवादीलाई केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरोले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा काठमाडौंको कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका–२ घर भएका राम खड्का…

thumbnail

नेप्सेमा दोहोरो अंकको गिरावट

काठमाडौँ । साताको अन्तिम कारोबार दिन समेत रहेको बिहीबार सेयर बजार परिसूचक नेप्सेमा दोहोरो अंकको गिरावट आएको छ । नेपाल स्टक एक्सचेन्जका अनुसार आज नेप्से परिसूचक १५.११ अंकले घटेर ३ हजार ७९.८३…

thumbnail

पत्रकारलाई एक महिनाभित्र पारिश्रमिक दिने नागरिक दैनिकको बचन, पहिलो किस्ता आजैबाट

काठमाडौं । नेपाल रिपब्लिक मिडियाले कार्यरत् पत्रकारलाई पारिश्रमिक उपलब्ध गराउने बचन दिएको छ । बिहीबार वार्ता हुँदा मिडियाले एक महिनाभित्र सबै पारिश्रमिक दिने प्रतिवद्धता जनाएको हो। तर, पत्रकारले यो प्रतिवद्धता लिखित रुपमै…