घटना धवलागिरी गाउँपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी

बाढी–पहिरोले मुदीको पनेरबोटमा सात घर उच्च जोखिममा 

बेनी । म्याग्दीको धवलागिरी–४ ,मुदी स्थित पनेरबोटमा ठाडो खोल्सामा आएको बाढीको कटान र बस्ती तलको पहिरोको कारण सात घर उच्च जोखिममा परेका छन् । मगलबार मध्यरातमा परेको अविरल बर्षाका कारण बस्ती माथिबाट खोल्सामा आएको बाढी र बस्ती तल गएको पहिरोले सात घर उच्च जोखिममा रहेका पीडित उजिर घर्ति मगरले जानकारी दिनुभयो । केही घरमा बाढीले क्षती पु¥याएको छ ।

उहाँका अनुसार घर्ती मगर सहित नरप्रसाद घर्ति ,खकबहादुर घर्ति ,तमबहादुुर घर्ति ,समु घर्ति ,सन्तोक घर्ति र श्याम घर्ति मगरको घर उच्च जोखिममा रहेका छन् । पहिरो जाने क्रम नरोकिएको भन्दै आफुहरुलाई सुरक्षित स्थानमा सार्न पीडित परिवारले अपिल गरेका छन् । ‘बस्ती माथिबाट खोल्सामा आएको बाढी र बस्ती तलबाट गएको पहिरो कटान रोकिएको छैन् ,कुनबेला घर बगाउँछ ठेगान छैन् ,’–पीडित उजिरले दुखेसो पोख्नुभयो । सोही पहिरोको कारण विद्युतको पोलमा समेत क्षती पुगेको छ ।

 

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु

जनकपुरधाम । महोत्तरीमा करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । भंगहा नगरपालिका–७ का १७ वर्षीय राजु पासवानको करेन्ट लागेर मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । राजुलाई काकाको घरमा विद्युत मर्मत गर्ने…

thumbnail

रुकुम पश्चिमकी मकला खड्काको मृत्यु-प्रकरणमा उनकै भतिजासहित तीन पक्राउ

सुर्खेत । भैंसीलाई घाँस हाल्न गोठमा गएको बेला मृत भेटिएकी रुकुम पश्चिमकी मनकला खड्काको मृत्यु प्रकरणमा उनकै परिवारभित्रका आफन्त पक्राउ परेका छन्। उनीहरूलाई बुधबार राति प्रहरीले पक्राउ गरेको हो। त्रिवेणी गाउँपालिका–४ छहरे…

thumbnail

टाउको र छाती नरहेको शरीरको आधा भाग फेला

महोत्तरी । महोत्तरी जिल्लाको जलेश्वरमा अवस्थित रातो खोलाले बगाएर ल्याएको अवस्थामा आधा शरीर प्रहरीले बरामद गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक प्रकाश विष्टका अनुसार जलेश्वरमा रहेको रातो खोलाको…