कांग्रेस बेनी नगर सचिवमा २३ बर्षिय जिसी विजयी

बेनी । नेपाली कांग्रेस बेनी नगर सचिवमा २३ बर्षिय झलक जिसी विजयी भएका छन् । सभापतिमा निर्वाचित रबिन्द्र कार्की प्यानलबाट सचिव पदमा उम्मेद्धारी दिनुभएका जिसी विजयी हुनुभएको हो । आइतबार भएको निर्वाचनमा सचिव पदका उम्मेद्धार रणबहादुर शाहीलाई पराजित गरेर जिसी विजयी हुनुभएको हो । विजयी हुनुभएका जिसीले ६७ मत प्राप्त गर्नुभएको छ । अर्को सचिव पदमा ज्ञानेन्द्र कुमार श्रेष्ठ ८१ मत सहित विजयी हुनुभएको छ ।

नेपाल विद्यार्थी संघ म्याग्दीका उपसभापति समेत रहनुभएका जिसी बेनी नगरपालिका वडा नम्बर ६ छापबासी हुनुहुन्छ । विजयी जिसीले सबै मतदातालाई धन्यवाद दिनुभएको छ । उहाँले पार्टी संगठनलाई एकताबद्ध , गतिशिल र सुद्धृढ बनाउन आफुले भुमिका खेल्ने उद्घोष गर्नुभयो ।म्याग्दीमा सम्पन्न कांग्रेस वडा र पालिका अधिवेशनबाट अधिकांश ठाउँमा युवा नेतृत्व चुनिएका छन् ।

सभापतिका उम्मेदवार विक्रम बोगटीलाई पराजित गर्दै कार्की विजयी हुनुभएको छ । कार्कीले ७६ मत प्राप्त गर्नुभएको छ भने बोगटीले ६८ मत ल्याउनुभएको छ । त्यसैगरि उपसभापतिमा हरिप्रसाद पौडेल र गंगाबहादुर खत्री विजयी हुनुभएको छ । पौडेलले ७३ र खत्रीले ७२ मत प्राप्त गर्नुभएको छ ।त्यसेगरि सह–सचिब पदमा स्यानिमाया कार्की ८१ र शान्ति शर्माले ७५ मत प्रााप्त गरेर विजयी हुनुभएको निर्वाचन अधिकृत निरञ्जनराज भण्डारीले जानकारी दिनुभयो ।

 

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बेनी नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत सुवेदीलाई दुर्व्यवहार,नगर प्रमुखबाट निन्दा

बेनी । म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत छविलाल सुवेदीलाई आइतबार एक समूहले दुर्व्यवहार गरेको छ ।कार्यकक्षमा प्रवेश गरेको ५ जनाको समूहले प्रशासकीय अधिकृतलाई कालो पदार्थ छ्यापेका थियो। दुर्व्यवहारमा संलग्न मध्येका एकजना…

thumbnail

कांग्रेस बेनी नगरको दशैंको शुभकामना आदानप्रदान

बेनी। नेपाली कांग्रेस बेनी नगर कार्यसमितिले बेनीमा महान पर्व विजय दशमीको शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम गरेको छ। शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रममा बोल्दै गण्डकी प्रदेश उद्योग, पर्यटन, वाणिज्य तथा आपुर्ति मन्त्री मणिभद्र शर्मा कँडेलले विजयदशमी,…

thumbnail

काँग्रेस बेनी नगरपालिकाको सभापतिमा कार्की विजयी

बेनी । नेपाली काँग्रेस बेनी नगरपालिकाको सभापतिमा रबिन्द्र ‘रबी ’ कार्की विजयी हुनुभएको छ । आइतबार भएको निर्वाचनमा सभापति पदमा कार्की निर्वाचित हुनुभएको छ ।सभापतिका उम्मेदवार विक्रम बोगटीलाई पराजित गर्दै कार्की विजयी…