बेनीमा माओवादीले ५७ सदस्यीय नगर कमिटी बनायो

बेनी । नेकपा माओवादी केन्द्र बेनी नगर कमिटीलाई ५७ सदस्यीय बनाइएको छ । सोमबार बेनीमा बसेको पुर्ण बैठकले रिक्त पदमा पुर्ति गरेर १९ सदस्यीय सचिवालय, कार्यालय र आर्थिक बिभाग बनाएको छ ।

नगर कमिटी अध्यक्ष शेरबहादुर केसीको अध्यक्षतामा ज्योती लामिछाने, नगेन्द्र केसी, खिम पुन, अणबहादुर खड्का (भगवान), अम्बिका ढुङ्गाना र ज्ञानेन्द्र सुबेदी सदस्य रहेको कार्यालय बनाइएको छ ।

यसैगरी ज्ञानेन्द्र सुबेदीको संयोजकत्वमा टेकप्रसाद सापकोटा र सन्दिप केसी सदस्य रहेको आर्थिक बिभाग गठन भएको छ । बैठकले सबै वडामा पार्टी, जनबर्गीय संगठनको भेला, बैठक र सदस्यता नबिकरण अभियान चलाउने निर्णय गरेको छ ।

बैठकमा रिपोटिङ गर्ने वडा कमिटीका अध्यक्ष र जनवर्गीय संगठनका प्रतिनिधीहरुले संबिधान, संघीयता, समावेशी ब्यवस्था माओवादी आन्दोलनले गर्दा भएको जनताले बुझ्न थालेको, संबिधान र राष्ट्रियताको रक्षाका लागि पार्टी नेतृत्वले गरेको भूमिका सहनीय भएको, संघीयताका कारण बिकट र दुर्गम गाउँ बस्तीमा बिकास गतिबिधी बढेका, निश्क्रिय रहेका नेता कार्यकर्ता माओवादीमा खुल्न थालेको बताएका थिए ।

बैठकलाई माओवादी केन्द्रका जिल्ला इञ्चार्ज गोबिन्द पौडेल, संयोजक रेशम जुग्जाली (सुबिन), प्रदेश कमिटी सदस्य तथा गण्डकी प्रदेश सांसद बिनोद केसीले सम्बोधन गर्नुभएको थियो । नेताहरुले जनतालाई माओवादीले गरेका राम्रा कामको बारेमा जानकारी गराउने, बिरोधीले छरेका भ्रम निवारण गर्दै नागरिकको समस्या पहिचान र समाधानमा समन्वय गर्न निर्देशन दिनुभएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

नेपाली काँग्रेस बेनी नगर सभापतिमा युवा नेता बोगटीको उम्मेद्धारी घोषणा (तस्बिर /भिडिओ सहित)

बेनी । नेपाली कांग्रेस बेनी नगरपालिकाको नगर सभापतिमा युवा नेता बिक्रम बोगटीले उम्मेद्धारी घोषणा गर्नुभएको छ । बोगटीले शनिबार एक कार्यक्रमका विच ९ असोजमा हुने नगर अधिवेशनमा नगर सभापति पदका लागि उम्मेद्धारी…

thumbnail

म्याग्दी नदी कटानले सरस्वती मावि र बस्ती उच्च जोखिममा (तस्बिर सहित )

म्याग्दी । म्याग्दी नदीमा आएको बाढीको कटानले बेनी नगरपालिका–४ स्थित बस्ती र विद्यालय उच्च जोखिममा परेका छन् भने खेतीयोग्य जमिन नष्ट भएको छ । बाढीले बेनी–४ को मसार, तातोपानीको उपल्लो बजार र…

thumbnail

शैक्षिक सामग्री बितरण गरेर जन्मदिन मनाए पुर्व शिक्षक सुवेदीले

भकुण्डे। म्याग्दीका एक जना पुर्ब शिक्षकले आफूले अध्यापन गराएको बिद्यालयका सबै बिद्यार्थीलाई शैक्षिक सामग्री बितरण गरेर मंगलबार जन्मदिन मनाउनु भएको छ । ३१ बर्षे शिक्षण पेशाबाट नौ महिनाअघि सेवानिवृत्त हुनुभएका पुर्ब शिक्षक…