कांग्रेस बेनी नगरको दशैंको शुभकामना आदानप्रदान

बेनी। नेपाली कांग्रेस बेनी नगर कार्यसमितिले बेनीमा महान पर्व विजय दशमीको शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम गरेको छ। शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रममा बोल्दै गण्डकी प्रदेश उद्योग, पर्यटन, वाणिज्य तथा आपुर्ति मन्त्री मणिभद्र शर्मा कँडेलले विजयदशमी, शुभदिपावली र छठ पर्वको अवसरमा सुख, शान्ति, एकताको शुभकामना दिएका थिए ।

सो कार्यक्रममा मन्त्री कंडेलले पार्टीलाई बलियो बनाउन नेताहरुले जनतासंग भाईचाराको सम्वन्ध कायम राख्न आग्रह गर्नुभयो । कांग्रेसको नेतृत्व गर्ने जिल्ला, प्रदेश र पालिकाका सभापति लगायतका नेताहरुले आगामी स्थानीय चुनाव लक्षित गरेर विभिन्न कार्यक्रम लिएर जनतामांझ जानपुर्ने बताए । उनले गण्डकी प्रदेश सरकार जनताहरुको समस्या केन्द्रित भएको बताउदै समन्वयको भुमिकामा म्याग्दी कांग्रेस रहिरहनुपर्ने बताए । आगामी चुनाव एक नम्वर पाटी कांग्रेस बन्ने उद्घोष समेत कंडेलले गरेका थिए ।

बेनी नगर कार्यसमितिका सभापति रविन्द्र कार्कीको सभापतिमा भएको कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेस जिल्ला सभापति खमविर गर्वुजा, पुर्व उपसभापति नेत्र महत, बेनी नगरपालिकाका मेयर हरिकुमार श्रेष्ठ, उपसभापति माधवप्रसाद रेग्मी लगायतका नेताहरुले विजय दशमीको शुभकामना मन्तव्य राखेका थिए । बेनी नगर सभापति कार्कीले नगरपालिकामा पाटीलाई बलियो बनाउन सबै तहका नेता तथा कार्यकतामा सहकार्य गरेर अघि बढ्ने बताए। नगर सचिव झलक जिसीको संचालनमा सम्पन्न शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रममा नेता तथा कार्यकताहरुको उपस्थित रहेको थियो ।

 

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बेनी नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत सुवेदीलाई दुर्व्यवहार,नगर प्रमुखबाट निन्दा

बेनी । म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत छविलाल सुवेदीलाई आइतबार एक समूहले दुर्व्यवहार गरेको छ ।कार्यकक्षमा प्रवेश गरेको ५ जनाको समूहले प्रशासकीय अधिकृतलाई कालो पदार्थ छ्यापेका थियो। दुर्व्यवहारमा संलग्न मध्येका एकजना…

thumbnail

कांग्रेस बेनी नगर सचिवमा २३ बर्षिय जिसी विजयी

बेनी । नेपाली कांग्रेस बेनी नगर सचिवमा २३ बर्षिय झलक जिसी विजयी भएका छन् । सभापतिमा निर्वाचित रबिन्द्र कार्की प्यानलबाट सचिव पदमा उम्मेद्धारी दिनुभएका जिसी विजयी हुनुभएको हो । आइतबार भएको निर्वाचनमा…

thumbnail

काँग्रेस बेनी नगरपालिकाको सभापतिमा कार्की विजयी

बेनी । नेपाली काँग्रेस बेनी नगरपालिकाको सभापतिमा रबिन्द्र ‘रबी ’ कार्की विजयी हुनुभएको छ । आइतबार भएको निर्वाचनमा सभापति पदमा कार्की निर्वाचित हुनुभएको छ ।सभापतिका उम्मेदवार विक्रम बोगटीलाई पराजित गर्दै कार्की विजयी…