माओवादी केन्द्र भुरुङ–तातोपानीको अध्यक्षमा पुन

बेनी । म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिका–२, मा शुक्रबार नेकपा माओवादी केन्द्रको वडा अधिबेशन सम्पन्न भएको छ ।अधिबेशनले रेशम पुनको अध्यक्षतामा माओवादी केन्द्रको वडा कमिटी सर्बसम्मत चयन गरेको छ । ३ सदस्य पछि थप गर्ने गरी गठन भएको ३५ सदस्यीय कमिटीको उपाध्यक्षमा आशिष सिर्पाली, सचिबमा चन्द्रकुमार फगामी र कोषाध्यक्षमा अनिता सुनार चयन हुनुभएको छ ।

यसैगरी टकबहादुर पुर्जाको वाइसीएलको वडा कमिटी गठन भएको छ । वडा अधिबेशनमा माओवादी केन्द्र म्याग्दीका सदस्य तथा भुरुङ तातोपानीका वडा अध्यक्ष ओमप्रकाश फगामीले गणतन्त्र, संघीयता, समावेशी ब्यवस्था माओवादी आन्दोलनका उपलब्धी भएको बताउनुभयो ।

संघीय ब्यवस्थाले समानुपातिक बिकास, समावेशी ब्यवस्थाले पछाडि परेका महिला, दलित, जनजातीले अवसर पाएका उहाँले बताउनुभयो । भुरुङ्ग तातोपानीका बिकास आयोजना र कार्यक्रम कार्यान्वयनमा अन्नपूर्ण गाउँपालिकाकै नमुनाको रुपमा स्थापित गराएको समेत उहाँले बताउनुभयो ।

दलित मुक्ति मोर्चाका गण्डकी प्रदेश सदस्य बिरबहादुर पौडेलले शुभकामना मन्तब्य ब्यक्त गर्नुभएको कार्यक्रममा दिनेश बिकको नेतृत्वमा नेपाली काँग्रेसका पाँच जना माओवादीमा प्रवेश गर्नुभएको थियो ।पुर्ब गाबिस अध्यक्ष तथा माओवादी केन्द्रका जेष्ठ सदस्य रेशमबहादुर गर्बुजाको अध्यक्षता, वडा कमिटीका संयोजक इन्द्र थापाको सञ्चालन र कार्यपालिका सदस्य तथा माओवादीका महिला नेता बिष्णुकुमारी दमैको स्वागत मन्तब्यमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

४९ बर्षिया सुकलालले घरमै नागरिकता पाए

बेनी ।जन्मजात अपाङ्गताको समस्याबाट म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिका–७,हिस्तान औल गाउँका सुकलाल गर्बुजालाई घरमै पुगेर नेपाली नागरिकताको प्रमाणपत्र वितरण गरिएको छ । परिवारको सहायतामा समेत याताउता गर्न नसक्ने,ओछ्यानमै दिशापिसाव गर्ने ४९ बर्षिय गर्बुजालाई प्रजिअ…

thumbnail

वडा अध्यक्ष बरुवाललाई पितृ शोक

बेनी । म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिका वडा नम्बर ६ का वडा अध्यक्ष तथा नेपाली कांग्रेस म्याग्दीका नेता कृष्णप्रसाद बरुवाललाई पितृ शोक परेको छ । नेपाल तरुणदल म्याग्दीका पुर्व अध्यक्ष समेत रहनुभएका वडा अध्यक्ष…

thumbnail

खिबाङ आधारभुत विद्यालयलाई कम्प्युटर र प्रिन्टर सहयोग (तस्बिरहरु)

बेनी । भारतिय दुताबासले म्याग्दीको खिबाङ आधारभुत विद्यालयलाई कम्प्युटर र प्रिन्टर सहयोग गरेकोछ । शुक्रबार दुताबासले बेनीमा एक कार्यक्रमका विच अन्नपुर्ण गाउँपालिका–६ स्थित खिबाङ आधारभुत विद्यालयलाई दुई थान कम्प्युटर र प्रिन्टर सहयोग…