खिबाङ आधारभुत विद्यालयलाई कम्प्युटर र प्रिन्टर सहयोग (तस्बिरहरु)

बेनी । भारतिय दुताबासले म्याग्दीको खिबाङ आधारभुत विद्यालयलाई कम्प्युटर र प्रिन्टर सहयोग गरेकोछ । शुक्रबार दुताबासले बेनीमा एक कार्यक्रमका विच अन्नपुर्ण गाउँपालिका–६ स्थित खिबाङ आधारभुत विद्यालयलाई दुई थान कम्प्युटर र प्रिन्टर सहयोग गरेको हो ।

भुतपुर्व सैनिक कल्याणकारी सेवा केन्द्र बेनीले आयोजना गरेको स्वागत कार्यक्रममा बोर्डका रक्षा सहचारी तथा सचिव कर्णेल अमितकुमार शर्मा र लेप्टीनेन्ट शशांक त्रिपाठीले उक्त सामाग्री गाउँपालिका अध्यक्ष क्याप्टेन डमबहादुर गर्बुजा र वडा सदस्य क्याप्टेन रबिन्द्र गर्बुजालाई हस्तान्तरण गर्नुभएको हो ।

कार्यक्रममा कर्णल शर्माले म्याग्दी र भारतीय गोर्खा सैनिकको धेरै पुरानो सम्बन्ध रहेको स्मरण गर्नुभयो । उहाँले भुपुहरुले पाउने सेवा, सुविधालाई सरल र सहज बनाउने प्रतिबद्धता व्यक्त गर्दै आगमी बर्षदेखी बेनीमा भुपुहरुका लागि पेन्सन शिविर सञ्चालन गर्ने बताउनुभयो । त्यसैगरी कार्यक्रममा भुपु सैनिक हिमबहादुर भण्डारीकी छोरी सुसनलाई छात्रावृत्ति बापत तीस हजार रुपैयाँको चेक हस्तान्तरण गरिएको थियो ।

कार्यक्रममा भुपु र तिनमा आश्रित परिवारका सदस्यहरुले पेन्सन सुविधाको समस्याको बिषयमा शर्मालाई जानकारी गराएका थिए । भुतपुर्व सैनिक कल्याणकारी सेवा केन्द्र म्याग्दीका अध्यक्ष क्याप्टेन मिनबहादुर कार्कीको अध्यक्षता र भुपु सैनिक खुमबहादुर बानियाँको संचालन गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा देउप्रसाद छन्त्यालले मन्तव्य राख्नुभएको थियो ।बोर्डको टोलीलिे केन्द्रले खरिद गरेको जग्गाको पनि निरिक्षण गरेको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

४९ बर्षिया सुकलालले घरमै नागरिकता पाए

बेनी ।जन्मजात अपाङ्गताको समस्याबाट म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिका–७,हिस्तान औल गाउँका सुकलाल गर्बुजालाई घरमै पुगेर नेपाली नागरिकताको प्रमाणपत्र वितरण गरिएको छ । परिवारको सहायतामा समेत याताउता गर्न नसक्ने,ओछ्यानमै दिशापिसाव गर्ने ४९ बर्षिय गर्बुजालाई प्रजिअ…

thumbnail

वडा अध्यक्ष बरुवाललाई पितृ शोक

बेनी । म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिका वडा नम्बर ६ का वडा अध्यक्ष तथा नेपाली कांग्रेस म्याग्दीका नेता कृष्णप्रसाद बरुवाललाई पितृ शोक परेको छ । नेपाल तरुणदल म्याग्दीका पुर्व अध्यक्ष समेत रहनुभएका वडा अध्यक्ष…

thumbnail

माओवादी केन्द्र अन्नपुर्ण गाउँपालिकाको अध्यक्षमा फगामी

म्याग्दी । नेपाल कम्युनिष्ट पाटी माओवादी केन्द्र अन्नपुर्ण गाउँपालिका कमिटीको अध्यक्षमा ओमप्रसाद फगामी चयन हुनुभएको छ । गाउँपालिकाको केन्द्र पोखरेबगरमा आईतबार सम्पन्न प्रथम अधिवेशनले वडा नम्वर २ का वडा अध्यक्ष समेत रहेका…