आगलागिमा ज्यान गुमाएका परिवारलाई आर्थिक सहयोग

बेनी । म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका वडा नम्बर ५ स्थित भिरखर्क जंगलमा लागेको आगलागिमा परी ज्यान गुमाएका आफन्तलाई म्याग्दी समाज मुन्दुबेराबाट आर्थिक सहयोग प्राप्त भएको छ । २४ फागुनमा घर नजिकै रहेको जंगलमा लागेको आगो निभाउने क्रममा मबहादुर बोहराको घटना स्थलमै मृत्यु भएको थियो भने उहाँका भाई मनबहादुर बोहराको उपचारको क्रममा काठमाडौं स्थित किर्तिपुर हस्पिटलमा मृत्यु भएको थियो । म्याग्दीलीहरुले संकलन गरेको एक लाख २१ हजार रुपैयाँ मृतकका आफन्तलाई हस्तान्तरण गरिएको छ ।

उक्त रकम रुन्मा घर भई हाल अष्टे«लियामा रहनुहुने समाजसेवी बेलनारायण पुन,नवसिर्जना युवा क्लबका उपाध्यक्ष लगायतले मृतकका बुबाआमालाई संयुक्त रुपमा हस्तान्तरण गर्नुभएको दमप्रकाश बस्यालले जानकारी दिनुभयो । मुन्दुरामा सरला किसानको संयोजकत्व ,भरत खत्री र होम पुन सदस्यहरुको सक्रियतामा उक्त रकम संकलन गरिएको थियो । आर्थिक अवस्था नाजुक भएका कारण मृतकका आफन्तलाई राहत मिलोस् भन्ने उद्धेश्यले आर्थिक सहयोग रकम संकलन गरिरहेको मृतकका भेनाजी बस्यालले बताउनुभयो । उहाँले सहयोगी सबैलाई धन्यवाद व्यक्त गर्नुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि विरुद्ध युवा संघ र अनेरास्ववियुको विरोध

म्याग्दी ।पेट्रोलियम पदार्थमा सरकारले गरेको मूल्यवृद्धिको विरुद्धमा म्याग्दीमा आज एमालेनिकट राष्ट्रिय युवा संघ र अनेरास्ववियुले विरोध गरेका छन् । सरकारले खाना पकाउने एलपी ग्यास तथा पेट्रोल, डिजेल र मट्टीतेलमा गरेको मूल्यवृद्धिको विरोधस्वरुप…

thumbnail

१६.३२ अंकले बढ्यो सेयर बजार

काठमाडौं । मंगलबार सेयर बजार परिसूचक नेप्से दोहोरो अंकले बढेको छ । सेयर बजार १६.३२ अंकले बढेर २२१७.१९ बिन्दुमा पुगेर रोकिएको छ । साताको पहिलो कारोबार दिन सोमबार भने नेप्से घटेको थियो…

thumbnail

अध्यक्ष भण्डारीद्धारा प्रेस युनियन म्याग्दीलाई ५१ हजार १११ रुपैयाँ सहयोग

म्याग्दी। म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिकाका अध्यक्ष भवबहादुर भण्डारीले नेपाल प्रेस युनियन म्याग्दीलाई आर्थिक सहयोग गर्नुभएको छ । एक कार्यक्रमका विच अध्यक्ष भण्डारीले प्रेस युनियनको अक्षयकोषलाई एकाउन्न हजार एक सय ११ रुपैयाँ सहयोग गर्नुभएको…