काठमाडौंका टोल–टोलमा पार्क बनाउँछौं : सिंह

काठमाडौँ । सत्तागठबन्धनबाट काठमाडौं महानगरपालिकाको मेयर उम्मेदवार नेपाली कांग्रेसकी नेता सिर्जना सिंहले टोल(टोलमा पार्क बनाउने बताउनुभएको छ।आफूले मेयर जितेमा महानगरबाट अस्पताल नै सञ्चालन गर्ने योजना उहाँले सुनाउनुभएको छ ।

उहाँले शिक्षा, स्वास्थ्य र सफा काठमाडौं आफ्नो प्राथमिकताका क्षेत्र भएको बताउनुभयो । शिक्षक संघको महानगर समितिले आज गरेको छलफलमा उहाँले सबैलाई शिक्षा र सबैको पहुँमा स्वास्थ्य सेवा पुर्‍याउन काम गर्ने बताउनुभयो छ । उहाँले सरकारी विद्यालयको शिक्षाको गुणस्तर वृद्धि गर्न महानगरले पनि ध्यान दिने बचाउनुभयो ।

उहाँले सुविधा सम्पन्न अस्पताल खोलेर महानगरवासीलाई स्वास्थ्य सेवा दिने बताउनुभएको छ। ‘महानगरमा अस्पताल खोलेर दिनदुस्खी र जेष्ठ नागरिकलाई निस्शुल्क उपचार दिन्छौं,’ सिंहले भन्नुभयो। महानगरले अस्पताल खोलेपछि सरकारी अस्पतालमा हुने चाप घट्ने र अन्य अस्पतालको सेवा पनि सुधार हुँदै जाने उहाँको विश्वास छ।उहाँले महानगरका ३२ वडामै जेष्ठ नागरिक भवन बनाउने बताउनुभयो। ‘महानगरले व्यापारिक प्रयोजनका ठूला भवन बनाउँदैन,’ उहाँले भन्नुभयो। सेतोपाटीबाट

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

रघुगंगा नदीमा आएको बाढीले स्काभेटर बगायो

म्याग्दी । म्याग्दीको रघुगंगा नदीमा आएको बाढीले स्काभेटर बगाएको छ । शनिवार राती रघुगंगा नदीमा आएको बाढीले राहुघाट जलविद्युत आयोजनाका ड्याम साइटमा काम गरेर नदी किनारमा पार्किङ्ग गरि राखेको ठाउँमा कटान गरेर…

thumbnail

आगामी निर्वाचनमा ३३ प्रतिशत महिला उम्मेदवार बनाउन भुसालको माग

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेसकी सांसद पुष्पा भुसालले आगामी संघ र प्रदेश सभाको निर्वाचनमा प्रत्येक्षतर्फ कम्तिमा ३३ प्रतिशत महिला उम्मेदवार बनाउन सरकारसँग माग गर्नुभएको छ। आईतबार प्रतिनिधिसभा बैठकको विशेष समयमा बोल्दै भुसालले प्रत्येक्ष…

thumbnail

समाज परिवर्तनका लागि विज्ञान प्रविधिको भूमिका महत्वपूर्ण : प्रधानमन्त्री देउवा

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले मुलुकमा आयोजना गरिने विज्ञान तथा प्रविधि सम्मेलनले राष्ट्र विकासमा रचनात्मक भूमिका निर्वाह गर्ने बताउनुभएको छ । उहाँले मुलुकमा विज्ञान र प्रविधिको विकास र विस्तारसम्बन्धी यस्ता गतिविधिले देशको…