रघुगंगा–६ पाखापानीमा कांग्रेसका मनकुमार शेरपञ्जा सहित प्यानलै विजयी

म्याग्दी । रघुगंगा गाउँपालिका–६ पाखापानीमा नेपाली कांग्रेसको मनकुमार शेरपञ्जाको प्यानलै विजयी भएको छ । नेपाली कांग्रेस निर्वातमान वडा अध्यक्ष शेरपञ्जाले ४ मतको अन्तरले नेकपा एमालेका उम्मेद्वारलाई पराजित गर्नु भएको थियो । महिला सदस्यमा मिना पुन, दलित सदस्य निर्माला विश्वकर्मा, खुल्ला सदस्य दप्रसाद पुन र तेक्जित छन्त्याल निर्वाचित भएका छन । पाखापानीमा नेकपा एमाले र राप्रपाको गठबन्धन रहेको थियो ।
राप्रपाका केन्द्रिय सदस्य एवम् पुर्व राज्यमन्त्री भिमप्रसाद गौचनको गाउँ समेत रहेको पाखापानीमा अघिल्लो स्थानीय तहको निर्वाचनमा निकै पराकिलो मतान्तरले जितेको कांग्रेसले यसपटक रोचक प्रतिस्पर्धाको सामना गर्नु परेको थियो । पाखापानी पछी वडा नम्वर ७ चिमखोलाको मतगणना हुने साहयक निर्वाचन अधिकृत अर्मत सुबेदीले जानकारी दिनु भयो ।

हाल सम्म रघुगंगामा नेपाली कांग्रेस,४ वडा, नेकपा एमाले २ वडा विजयी भैसकेको छ भने अब २ वडाको मतगणना बाँकी रहदा गाउँपालिका अध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसका भवबहादुर भण्डारीले ३२ सय ६६ मत सहित अग्रता लिरहनु भएको छ भने नेकपा एमालेका दिपक कार्कीले २७ सय ३५ मत रहेको छ । त्यस्तै उपाध्यक्षमा नेकपा एमालेकी यामकुमारी गर्बुजाले २७ सय ६ मतले अग्रत लिरहनु भएको छ भने नेपाली कांग्रसकी प्रेमकुमारी पुनले २५ सय ८६ मत सहित पच्छाइरहनु भएको छ । हाल सम्म ७ हजार ४१७ मत गणना भइसकेको छ भने अब १६ सय ९६ मत गणना गर्न बाकी रहेको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

म्याग्दीमा राष्ट्रिय धान दिवस तथा रोपाइँ मनाइयो (फोटो फिचर )

कृषि तथा खाद्यान्न उत्पादनलाई जोड दिनुपर्ने सरोकारवालाको भनाइ म्याग्दी । म्याग्दीमा पनि राष्ट्रिय धान दिवस मनाइएको छ । बेनी नगरपालिका कृषि शाखाको आयोजनामा १९औं राष्ट्रिय धान दिवस तथा रोपाइँ महोत्सव–२०७९ विविध कार्यक्रमको…

thumbnail

सरकारी जागिर खान शैक्षिक योग्यताको प्रमाणपत्र किर्ते गरेको आरोपमा एक पक्राउ

काठमाडौँ । शैक्षिक योग्यताको प्रमाणपत्र किर्ते गरेको आरोपमा प्रहरीले एक जनालाई पक्राउ गरेको छ। भूमि व्यवस्था, सहकारी तथा गरिबी निवारण मन्त्रालय अन्तर्गतको राष्ट्रिय सहकारी विकास बोर्डको सञ्चालक पदको नियुक्तिको लागि नक्कली प्रमाणपत्र…

thumbnail

देश विदेशका खर्चबाट अभियन्ता भेटिन्छन् तर प्रतिफल बाहिर आएको छैन : ओली

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले अभियन्ताहरु थुप्रै भए पनि प्रतिफल आउन नसकेको टिप्पणी गर्नुभएको छ । मदन भण्डारीको ७१ औं जन्मजयन्तीका अवसरमा आयोजित समारोहलाई सम्बोधन गर्दै ओलीले यस्तो धारणा…