हेटौँडामा वडाध्यक्षका ५ जना स्वतन्त्र उम्मेदवार : जसले आफैँलाई भोट हानेनन्

हेटौँडा । हेटौँडा उपमहानगरपालिकामा वडाध्यक्षमा स्वतन्त्र उम्मेदवारी दिएका ५ जनाले आफैँलाई भोट नहालेको पाइएको छ ।हेटौँडाको १९ ओटा वडामध्ये १३ ओटा वडाको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक भइसकेको छ ।

जसमा ७ ओटा वडामा नेपाली कांग्रेस ६ ओटा वडामा एमाले विजयी भएको छ । हेटौँडाको मत गणनामा विभिन्न वडाका ५ जना स्वतन्त्रबाट वडा अध्यक्षका उम्मेदवारले शून्य मत पाएका छन् भने ३ जना स्वतन्त्र उम्मेदवारले एक–एक मत मात्रै पाएका छन् ।

स्वतन्त्रबाट २ मा वडाध्यक्षका उम्मेदवार रमेशबहादुर थिङ, ६ मा शिवप्रसाद गौतम, १५ मा कृष्णलाल स्याङतान, प्रेमबहादुर भोमजन र १८ मा युवराज खड्काले एक मत पनि ल्याउन सकेनन् । स्वतन्त्रबाट हेटौँडा–१५ बीरबहादुर थिङ, हेटौँडा–१६ का निरन्जनप्रसाद दहाल र हेटौँडा १९ का रत्नबहादुर भ्लोनले एक–एक मत मात्र ल्याएका छन् । नागरिक खबरबाट

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

समाज परिवर्तनका लागि विज्ञान प्रविधिको भूमिका महत्वपूर्ण : प्रधानमन्त्री देउवा

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले मुलुकमा आयोजना गरिने विज्ञान तथा प्रविधि सम्मेलनले राष्ट्र विकासमा रचनात्मक भूमिका निर्वाह गर्ने बताउनुभएको छ । उहाँले मुलुकमा विज्ञान र प्रविधिको विकास र विस्तारसम्बन्धी यस्ता गतिविधिले देशको…

thumbnail

मूल्यवृद्धिको सरकारले अनुगमन गर्छ : मन्त्री बडु

काठमाडौँ । उद्योग, वाणिज्य तथा आपूर्ति मन्त्री दिलेन्द्रप्रसाद बडूले विभिन्न वस्तु तथा सेवामा भएको मूल्यवृद्धिको सरकारले अनुगमन गर्ने बताउनुभएको छ। प्रतिनिधि सभाको आईतबारको बैठकमा सार्वजनिक महत्वको विषयमा वक्तव्य दिँदै मन्त्री बडूले असार…

thumbnail

एमालेको अवरोधपछि बागमती प्रदेशसभा बैठक स्थगित

मकवानपुर । नेकपा एमालेको अवरोधपछि बागमती प्रदेश सभा बैठक भोलि ११ बजेसम्म स्थगित भएको छ । नेकपा एमाले बागमती प्रदेश संसदीय दलका मुख्य सचेतक दिपक निरौलाले दलको तर्फबाट आफ्नो धारणा राख्दै आफ्ना…