उत्प्रेरणात्मक कार्यशाला कार्यक्रम सम्पन्न

सुरेश छन्त्याल

गलकाेट । सुसंस्कृत समाज निर्माणमा नागरिक सचेतना आजकाे आवश्यकता भन्ने नाराका साथ आज गलकाेट नगरपालिका १० पाण्डबखानीमा उत्प्रेरणात्मक कार्यशाला कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ।

गलकाेट नगरपालिका- १० पाण्डबखानी वडा कार्यालयकाे आयाेजनामा भएको कार्यक्रममा गलकाेट नगरपालिका १० पाण्डबखानीका वडा सदस्य कुमार पुनकाे अध्यक्षता संविधानसभाका निवर्तमान संसद निरज पुनकाे प्रमख आतिथियतामा भएको कार्यक्रम विभिन्न दलका राजनीतिदलका प्रतिनिधि, जनप्रतिनिधि, पुर्व वडा अध्यक्ष तथा नेपाली काग्रेस क्षेत्र नम्बर २(क) का प्रदेश सभापति तिलक घर्ती, शिक्षक, शिक्षिका, आमा समूह, विभिन्न संस्थाका कर्मचारी, पत्रकार, बाल मैत्री पाण्डबखानीका सहजकर्ता रामु शाहि, विद्यार्थी लगाएतकाे सहभागीता रहेकाे कार्यक्रमकाे सहजिकरण बरिस्ठ माेटिभेटर डाक्टर तारा जि र
प्रध्यापक संस्कृतिविद डाक्टर तुलसी प्रभासले आफ्नो घर- समाज कसरी परिवर्तन गर्ने, शिक्षक विद्यार्थी र अविभावक विचकाे सम्बन्ध कसरी राख्ने, महात्मा गान्धी, नेल्सन मन्डेला, वराक आेभमाकाे उदाहरण सहित विविध विषयमा प्ररिक्षण गर्नु भएको थियाे भने कार्यक्रमकाे संचालन वडा सचिव ठाकुर तिमिल्सिनाले गर्नुभएको थियाे ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

नगरपालिकाद्वारा विद्यालयलाई ल्यापटप वितरण

म्याग्दी । म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाद्वारा आज (बिहीबार) नगरपालिकाअन्तर्गत विभिन्न वडामा सञ्चालनमा रहेका विद्यालयहरुलाई ल्यापटप वितरण भएको छ । नेपाल सरकारको चालु आर्थिक वर्षको वार्षिक स्वीकृत कार्यक्रमअनुसार नगरपालिकालाई प्राप्त सशर्ततर्फको कार्यक्रमबाट विद्यालयलाई ल्यापटप…

thumbnail

अनेरास्ववियु म्याग्दीको जिल्ला अधिवेशन भदौमा

म्याग्दी । नेकपा एमाले निकट अनेरास्ववियु जिल्ला कमिटी म्याग्दीको २० औं जिल्ला सम्मेलन आगामी भदौ १७ र १८ गते हुने भएको छ । अनेरास्ववियु जिल्ला कमिटी म्याग्दीका संयोजक दर्पण रोका मगरको अध्यक्षतामा…

thumbnail

मधेश सरकारले मधेश आन्दोलन र जनयुद्धका शहीद परिवारलाई मासिक २१ हजार दिने

जनकपुरधाम । मधेश प्रदेश सरकारले मधेश आन्दोलन र जनयुद्धका शहीद परिवारलाई मासिक २१ हजारका दरले आर्थिक सहयोग प्रदान गर्ने भएको छ । सरकारले मधेशी शहीद प्रतिष्ठानमार्फत् मासिक आर्थिक सहयोगसँगै शहीदका सन्तानलाई अध्ययनका…