रत्नपार्कमा किसानले हलो जुवा बोकेर प्रदर्शन गर्न नपरोस् : खतिवडा

काठमाडौँ । एमाले सांसद घनश्याम खतिवडाले सरकारले खेतीका बेला मल उपलव्ध नगराए किसानहरुले रत्नपार्कमा हलो जुवा बोकेर आन्दोलन गर्नुपर्ने अवस्था आउनसक्ने चेतावनी दिनुभऐका छ । सोमबार प्रतिनिधिसभामा जरुरी महत्वको प्रस्तावमाथि छलफलमा भाग लिदै सांसद खतिवडाले रवि बालीमा मल नपाएका किसानहरू अब धान लगाउने बेलामा पनि मल नपाए रत्नपार्कमा हलो जुवासहित आन्दोलनमा आउन बाध्य हुने बताउनुभयो ।

‘रवि बालीमा पनि मल अभाव नै देखियो, अब धान वालीमा पनि अभाव देखियो भने किसानहरुले रत्नपार्कमा हलो जुवा बोकेर आन्दोलन गर्ने दिन नआओस्’, सांसद खतिवडाको सरकारलाई चेतावनी छ । उहाँले किसानको वेथा आफुहरुले संसदभित्र बोलेको भन्दै कृषि क्षेत्रमा सरकारको धेरै उदासिनता देखिएका बताउनुभयो । उहाँले नेपालमा १२ लाख मेट्रिक टन आवस्यक भएपनि सरकार केही मेट्रिक टन ल्याएर टार्ने प्रयासमा रहेको आरोप समेत लगाउनुभयो । रातोपाटीबाट

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बाटोमा हिँडिरहेका डाक्टरलाई कुटे ट्राफिक प्रहरीले

ललितपुर । ललितपुरको पुल्चोकस्थित आरोग्य प्रतिष्ठानमा कार्यरत एक जना डाक्टरलाई ट्राफिक प्रहरीले कुटेका छन् । आइतबार राति पौने ९ बजे ड्युटी सकेर घर फर्किरहेका (मेडिकल अफिसर) डाक्टर कुलबहादुर घिसिङमाथि ट्राफिक प्रहरी जवान…

thumbnail

सरकारले कृषिलाई मुख्य प्राथमिकतामा राख्नुपर्छः सुवेदी

काठमाडौँ । कृषि, सहकारी तथा प्राकृतिक स्रोत समिति सभापति पूर्णकुमारी सुवेदीले सरकारले कृषिलाई मुख्य प्राथमिकतामा राखेर विकास नगरे मुलुक कृषिमा आत्मनिर्भर बन्न नसक्ने बताउनुभएको छ । सोमबार काठमाडौँमा आयोजित धानमा आत्मनिर्भर नीति…

thumbnail

एमालेका कैलाली जिल्ला अध्यक्ष थापाको जिम्मेवारीबाट हटाइए

धनगढी । नेकपा एमालेको कैलाली जिल्ला कमिटीका अध्यक्ष रतन थापाको जिम्मेवारी खोसिएको छ । एमालेको सुदूरपश्चिम प्रदेश कमिटीको सोमबार बसेको बैठकले थापालाई अध्यक्षको जिम्मेवारीबाट हटाउने र दुर्गा जोशीलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिने…