स्वास्थ्य राज्यमन्त्री बिमलामाथि प्रदेश सरकारले छानविन गर्छ : स्वास्थ्य मन्त्री चौधरी

दाङ । महिलामाथि कुटपिट गरेपछि प्रहरी नियन्त्रणमा रहेकी लुम्बिनी प्रदेशकी स्वास्थ्य राज्यमन्त्री बिमला वली माथि प्रदेश सरकारले छानविन गर्ने जनाएको छ। प्रदेशका स्वास्थ्य मन्त्री ईन्द्रजीत चौधरीले स्वास्थ्य राज्यमन्त्री वलीले महिला र बालिकामाथि कुटपिट गरेको घटनाका सम्बन्धनमा सरकारले छानविन गर्ने जानकारी दिनुभयो ।

‘घटना के हो रु कसरी भयोरु भन्ने सम्बन्धनमा सरकारले छानविन गर्नु पर्छ र गर्छ,’ मन्त्री चौधरीले भन्नुभयो ‘मैले पनि अहिले नै उक्त घटनाका बारेमा एकिन बुझ्न पाएको छैन।’ साथै उहाँले यो घटनाका सम्बन्धमा माओवादी पार्टीभित्र पनि छानविन हुने जानकारी दिनुभयो । वली माओवादी सांसद हुनुहुन्छ । स्वास्थ्य राज्यमन्त्री वलीले तुलसीपुरका एकराज बस्नेतकी श्रीमती मिना र उहाँकी छोरीलाई घरभित्रै पसेर कुटपिट गरेपछि उहाँ अहिले प्रहरी नियन्त्रणमा हुनुहुन्छ । nagariknews.nagariknetworkबाट

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

सरकारी जागिर खान शैक्षिक योग्यताको प्रमाणपत्र किर्ते गरेको आरोपमा एक पक्राउ

काठमाडौँ । शैक्षिक योग्यताको प्रमाणपत्र किर्ते गरेको आरोपमा प्रहरीले एक जनालाई पक्राउ गरेको छ। भूमि व्यवस्था, सहकारी तथा गरिबी निवारण मन्त्रालय अन्तर्गतको राष्ट्रिय सहकारी विकास बोर्डको सञ्चालक पदको नियुक्तिको लागि नक्कली प्रमाणपत्र…

thumbnail

देश विदेशका खर्चबाट अभियन्ता भेटिन्छन् तर प्रतिफल बाहिर आएको छैन : ओली

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले अभियन्ताहरु थुप्रै भए पनि प्रतिफल आउन नसकेको टिप्पणी गर्नुभएको छ । मदन भण्डारीको ७१ औं जन्मजयन्तीका अवसरमा आयोजित समारोहलाई सम्बोधन गर्दै ओलीले यस्तो धारणा…

thumbnail

काठमाडौंको फोहोर दुई दिन बञ्चरेडाँडामा नलैजाने

काठमाडौँ । सिसडोलदेखि बञ्चरेडाँडासम्म जाने बाटो मर्मतको काम गर्नुपर्ने भएकाले आज र भोलि काठमाडौं उपत्यकाको फोहोर व्यवस्थापन कार्य प्रभावित हुने भएको छ। नुवाकोटको सिसडोलमा यसअघि थुपारिएको फोहोरको कारण बञ्चरेडाँडासम्म गाडी आउनरजानका लागि…