हिमपातले गुर्जामा विद्युत र सञ्चार सेवा थप्प

बेनी मंगलबार १४ गते ।केहि दिन अगाडिदेखी परेको हिमपातले म्याग्दीको उच्च भेगमा रहेको गुर्जालीका जनजिवन कष्टकर हुनुका साथै विद्युत तथा सञ्चार सेवा अवरुद्ध भएको छ ।


गत ११ गते देखी परेको भारि बर्षासंगैको हिमपातले म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिका १गुर्जामा बिद्युत र सञ्चार सेवा थप्प भएको वडाध्यक्ष एवम् गाउँपालिकाका प्रवक्ता झक बहादुर छन्त्यालले जानकारी दिनुभयो ।


हिमपातले स्थानीय इङ्गले खोला लघुजल बिधुतको पोल ढालेसंगै सञ्चार तथा विद्युत सेवा थप्प भएको छ । विद्युत तथा सञ्चार सेवा थप्प भए संगै स्थानियले अध्यारोमा रात कटाउन बाध्य भएका छन् भने मोवाइल सेवा बन्द भएको छ ।


हिउँ पर्ने क्रम नरोकिएकाले विद्युत सेवा सुचारुका लागि पोल गाड्न सकिएको छैन्।
साथै भारि हिमकापातका कारण गुुर्जा हिँदेका स्थानिय वासि तथा खच्चडहरु मुना लगायत लुलाङ्गमा रोकिएका छन् ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकाको ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँ बजेट पारित

म्याग्दी । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकामा कुल  ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँको बजेट पारित भएको छ । गाउँपालिकाको केन्द्र मुनामा सम्पन्न १६ औँ गाउँ सभामा अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनले प्रस्तुत गर्नुभएको आगामी…

thumbnail

दुर्गम खाम्लामा सडक पुग्यो

म्याग्दी । म्याग्दीको दुर्गम धवलागिरि गाउँपालिका –४, स्थित खाम्लामा सडक पुगेको छ । यस क्षेत्रमा निर्माण हुने तीनवटा जलविद्युत आयोजनाले संयुक्त रुपमा मालिका गाउँपालिका –७, खारादेखि खाम्लासम्म १० किलो मिटर सडकको ट्रयाक…

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकामा आइतबार बिदा नहुने

बेनी ।म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकाले आईतबार सार्वजनिक विदा नदिने भएको छ ।मुनामा गाउँपालिका अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनको अध्यक्षतामा सोमबार बसेको कार्यपालिकाको पहिलो बैठकलले गाउँपालिकाकाको कार्यालय, वडा कार्यालय र विद्यालय शनिबार बाहेक आईतबार देखि शुक्रबारसम्म…