एथलेटिक्सःआठ विदाका खेल सम्पन्न , चार स्वर्ण लिएको किसानी मावि शिर्ष स्थानमा , तीन स्वर्ण सहित केवी एकेडेमी पछि पछि…

दरबाङ्ग शनिबार फागुन ४ गते । दरबाङमा जारी गाउँपालिका स्तरिय अन्तरमावि प्रथम राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता अन्तर्गत छात्र तथा छात्रा तर्फको एथलेटिक्स खेलको दोस्रो दिन सम्म स्वर्ण पदक ल्याउनेमा किसानी मावि विम अगाडि देखिएको छ । एघार विद्यालय सहभागि रहेको एथलेटिक्स प्रतियोगितामा ३० विदाका खेल संचालन भएका छन् ।


तीस खेल मध्य दोस्रो दिन सम्म ८ खेल सम्पन्न भएकोे एथलेटिक्सका रेफ्री संयोजक दिपेन राईले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार हाईजम्प लङ्गजम्प ,ट्रिपल जम्प ,सटफुट ,ज्यामलिन थ्रो ,एक सय मिटर ,८ सय मिटर र १ एक हजार ५ सय मिटर दौड विदाका खेल सम्पन्न भएका हुन् ।

किसानी माविले दोस्रो दिन सम्पन्न आठ खेल मध्ये छात्रा तर्फ हाई जम्प ,ट्रिपल जम्प ,सटफुट र ज्यामलिन थ्रोमा गरि चार स्वर्ण सहित शिर्षस्थानमा रहेको छ किसानी माविलाई पछ्याइरहेको केवी एकेडेमी एण्ड बार्डिङ्ग स्कुल दरबाङ्गले छात्र तर्फ ट्रिपल जम्प, सटफुत र ८ सय मिटर दौड गरि तीन स्वर्ण पदक हात पारेको छ ।

यसैगरि प्रतियोगितमा जनप्रिय मावि दरबाङ्गले छात्रतर्फ ज्यापलिन र १ हजार ५ सय मिटर दौड गरि दुई स्वर्ण पदक हात पारेको छ । गौवम बस्त मावि देविस्थानले छात्रतर्फ हाइजम्प र लजम्प गरि दुई स्वर्ण कब्जा गरेको छ भने भिम मावि राजदाङ्गले छात्र तर्फ १ सय मिटर र छात्रा तर्फ १ हजार ५ सय मिटर दौड गरि दुई स्वर्ण,अमरज्योती मावि डाडागाउँले छात्रातर्फ १ सय मिटर र ८ सय मिटर दौडमा दुई स्वर्ण तथा ओखरबोट मावि ओखरबोटले छात्रा तर्फ १ हजार ५ मिटर दौडमा एक स्वर्ण लिएको छ ।

सिदार्थ मावि च्यरिबोट ,राष्ट्रिय मावि रुम, दरबाङ्ग ईङ्गलिस बोर्डिङ्ग स्कुल दरबाङ्ग र निस्कोट मावि निस्कोट भने सम्पन्न आठ खेलमा स्वर्ण पदक बिहिन बनेका छन् । बाँकी सबै विदाका फाइनल खेल , भलिबल तथा कवडी खेलको फाइनल सहित प्रथम राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता आइतबार समापन हुने कार्यक्रम संयोजक एवम् वडा नं ६ का अध्यक्ष सन्तोष सुवेदीले जानकारी दिनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

यू–२० राष्ट्रिय टिमको बन्द प्रशिक्षणबाट ११ खेलाडी बाहिरिए

काठमाडौँ । भारतमा हुने साफ यू–२० च्याम्पियनसिप र बहराइनमा एएफसी यू–२० एसियन कप छनोटका लागि अहिले बन्द शिविरमा रहेको यू–२० राष्ट्रिय टोलीका खेलाडीको संख्या ३० मा झारेको छ। मुख्य प्रशिक्षक मेघराज केसीले…

thumbnail

कप्तान अरुणा शाही दोस्रो पटक वर्ष उत्कृष्ट खेलाडी

पोखरा। राष्ट्रिय महिला भलिबल टिमकी कप्तान अरुणा शाही दोस्रो पटक वर्ष उत्कृष्ट खेलाडीको रूपमा सम्मानित हुनुभएको छ । दोस्रो स्पोर्टस अवार्डमा पनि उत्कृष्ट बन्नुभएकी म्याग्दीकी शाही अहिले पुनः उत्कृष्ट खेलाडी बन्दै पुरस्कृत हुनुभयो।…

thumbnail

विश्वकपका १८ लाख टिकट बिक्री

दोहा । कतारमा नोभेम्बरमा आयोजना हुन लागेको विश्वकप फुटबल प्रतियोगिताका लागि आयोजक फिफाले १८ लाख टिकट बिक्री भएको र थप टिकट बिक्री जुलाई ५ बाट खोलिने बताएको छ। विश्वकपका लागि फिफाले आयोजक…