गुर्जामा विद्यार्थीहरुलाई दाँते ओखरको बेर्ना वितरण

साधन राम्जाली मगर
बेनी बुधबार फागुन १ गते । म्याग्दीको पश्चिम दुर्गम भेगमा रहेको गुर्जामा विद्यार्थीहरुलाई ओखरको बेर्ना बितरण गरिएको छ ।गाउँपालिकाको ‘एक विद्यार्थि एक ओखर’ निति तथा कार्यक्रमअन्तर्गत जनकल्याण माविका विद्यार्थीहरुलाई २ सय ५१ वटा दाँते ओखर जातको बेर्ना वितरण गरिएको वडाध्याक्ष एवम् गाउँपालिका प्रवक्ता झक छन्त्यालले जानकारी दिनुभयो ।


गाउँपालिको २५ हजार रुपैयाँ बढीको आर्थिक सहयोगमा खरिद गरिएको बेर्ना विद्यार्थिहरुलाई निशुल्क वितरण गरिएको छ ।सम्बन्धीत विद्यार्थिहरुको अभिभावकको आर्थिक आय आर्जनमा बृद्धि गर्ने उदेश्य सहित ओखरको बर्ना बितरण गरिएको अध्यक्ष एवम् प्रवक्ता छन्त्यालले बताउनुभयो ।

सम्बन्धीत विधार्थीको अभिभावकको आय आर्जनमा सघाउ पु¥याउने उदेश्यले ओखरको बेर्ना बितरण गरिएको जानारि दिँदै उहाँले भन्नुभयो विद्यार्थीहरुले पाएको बेर्ना नबचाएमा पाँच सय रुपैयाँ दण्डबापत जरिवाना तिर्नुपर्ने नियम बनाइएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकाको ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँ बजेट पारित

म्याग्दी । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकामा कुल  ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँको बजेट पारित भएको छ । गाउँपालिकाको केन्द्र मुनामा सम्पन्न १६ औँ गाउँ सभामा अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनले प्रस्तुत गर्नुभएको आगामी…

thumbnail

दुर्गम खाम्लामा सडक पुग्यो

म्याग्दी । म्याग्दीको दुर्गम धवलागिरि गाउँपालिका –४, स्थित खाम्लामा सडक पुगेको छ । यस क्षेत्रमा निर्माण हुने तीनवटा जलविद्युत आयोजनाले संयुक्त रुपमा मालिका गाउँपालिका –७, खारादेखि खाम्लासम्म १० किलो मिटर सडकको ट्रयाक…

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकामा आइतबार बिदा नहुने

बेनी ।म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकाले आईतबार सार्वजनिक विदा नदिने भएको छ ।मुनामा गाउँपालिका अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनको अध्यक्षतामा सोमबार बसेको कार्यपालिकाको पहिलो बैठकलले गाउँपालिकाकाको कार्यालय, वडा कार्यालय र विद्यालय शनिबार बाहेक आईतबार देखि शुक्रबारसम्म…