जिप दुर्घटना अपडेट : घाईतेहरुकाे नामावली विवरण

बेनी आईतवार माघ २७ गते । म्याग्दीको सदरमुकाम बेनी देखी रंघुगंगा गाउपालिका वडा २ भगवती जादै गरेको ग१ ज ५८९९ नम्वरको जिप दुर्घटना भएको छ ।
बेनी देखि राखु जाँदै गर्दा गदेश्वर पारी रघुगंगा गाउँपालिका ३ पिप्लेको उकाली सडमा बाट जिप अनियन्त्रीत भई दुर्घटना भएको थियो ।

जिप सडकदेखी एक सय मिटर तल खसेको जिल्ला ट्राफिक प्रहरी बैकुण्ठ पौडेलले जानकारी दिनु भएको छ ।

उहाँका अनुसार ओभरलोड भएर दुर्घटना भएको हुन सक्ने अनुमान गरिएको छ । घाईते हुनेहरुमा रघुगगा गाउँपालिका–३ की काली दमीनी, ५६ बर्षका कर्न बहादुर काकी, ४१ बर्षे सजिन मल्ल, बेनपा ८ की ३५ बर्षे दुर्गा पौडल, ७५ बर्षे गोबिन्द शर्मा, सरोज बरुवाल, आरोषी घर्ति, दिल बहादुर सार्की, सम्झना भण्डारी, सिर्जना जिसी र असन्न जिसी घाइते भएका छन् । जिप चालक गोपी परिवारलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

घाइते हुनेहरु मध्ये भर्गवती काली दमीनीलाई रघुगंगा गाउँपालिका अध्यक्ष भब बहादुर भण्डारीको पहलमा हेली मार्फत पोखरा लैजाने तयारी भएको छ ।
ऋझै थप विवरण आउन बाँकी रहेको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

म्याग्दीका पाँच जना पत्रकार पुरस्कृत (फोटो फिचर)

बेनी । म्याग्दीमा क्रियाशिल पाँच जना पत्रकार पुरस्कृत हुनुभएको छ । जिल्ला समन्वय समिति म्याग्दीले प्रदान गर्ने विकास पत्रकारीता पुरस्कारबाट सोमबार हरिकृष्ण गौतम,कमल खत्री ,घनश्याम खड्का ,धुर्वसागर शर्मा र ठाकुर प्रसाद आचार्य…

thumbnail

जापानको नागोयामा नवप्रवेशी विद्यार्थीलाई स्वागत तथा सम्मान कार्यक्रम

म्याग्दी । अध्ययन र रोजगारीका लागि जापान गएका म्याग्देली विद्यार्थीहरुलाई जापानमा स्थापित म्याग्दी प्रवासी नेपाली संघ मोना जापान क्षेत्रीय समिती नागोयाले आइतबार एक कार्यक्रमका बीच स्वागत तथा सम्मान गरेको छ । ‘प्रवासी…

thumbnail

जिसस म्याग्दीको प्रमुखमा थापा मगर निर्वाचित (तस्बिरहरु)

बेनी ।जिल्ला समन्वय समिति म्याग्दीको प्रमुखमा नेकपा एमालेका युवा नेता राजकुमार थापा मगर निर्वाचित हुनुभएको छ । आइतबार सम्पन्न निर्वाचनमा प्रमुखमा एमालेका उम्मेदार थापा मगर र उपप्रमुखमा एमालेकी उम्मेद्वार दिलकुमारी खत्री विर्वाचित…