दरवाङ बजारमा सिसिटिभी जडान

बेनी ,मंगलबार माघ २२ गते । म्याग्दीको दोस्रो व्यापारिक केन्द्रको रुपमा परिचित मालिका गाउँपालिकाको केन्द्र दरवाङ बजारमा सिसिटिभी क्यामेरा जडान गरिएको छ । वडा कार्यालयको सहयोगमा सिसिटिभी क्यामेरा जडान गरिएको हो ।


गाउँपालिकाका अध्यक्ष श्रीप्रसाद रोका मगरले गाउँपालिकाको बजार क्षेत्रको अपराध, विकृती, दुर्घटना न्युनीकरण हुने आशा व्यक्त गर्नुभयो ।
दरवाङ बजारमा हुने विभिन्न अपराधिक घटनाहरु नियन्त्रण बजार एरियामा अपराध, दुर्घटना र विकृति न्यूनीकरणका लागि सिसिटिभी क्यामेरा जडान गरिएको वडा अध्यक्ष सन्तनाथ जैसी (सन्तोष सुवेदी)ले जानकारी दिनुभयो ।


२ लाख रुपैयाँ लागतमा जडान गरएको क्यामेरा दरवाङ बजारमा आवतजावत हुने मुख्य मुख्य चोकमा गरि पाँच वटा जडान गरिएको छ ।


इकाई शाखा कार्यालयद्धारा जडान गरिएको सिसिटिभी क्यामेरा मार्फत ईलाका प्रहरी कार्यालयबाट निगरानी गरिएको ईप्रका प्रहरी निरिक्षक रामप्रसाद पाण्डेले जानकारी दिनुभयो । सिसिटिभी क्यामेरा जडान संगै बजार क्षेत्रमा हुने चोरी ,विकृती तथा विभिन्न खालका अपराधिक घटना नियन्त्रणमा सहज भएको प्रही निरिक्षक पाण्डेले बताउनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

मर्स्याङ्दी र मध्यमर्स्याङ्दीको बिजुली पनि भारत निर्यात

काठमाडौं । मर्स्याङ्दी र मध्यमर्स्याङ्दी जलविद्युत आयोजनाको बिजुली पनि भारतमा बिक्री हुन थालेको छ । योसँगै नेपालबाट दैनिक साढे ७ करोडसम्मको बिजुली भारत निर्यात हुन थालेको छ । नेपाल विद्युत् प्राधिकरणका अनुसार…

thumbnail

वर्षायाममा २०० मेगावाट विद्युत् भारतमा बेच्न टेन्डर आह्वान

काठमाडौं । नेपाल विद्युत प्राधिकरणले वर्षायाममा नेपालमा खपत गरी जगेडा भएको विद्युत् भारतमा प्रतिस्पर्धी दरमा बिक्री गर्न टेन्डर आहृवान गरेको छ । प्राधिकरणले शुक्रबार टेन्डर आहृवान गर्दै नेपालका जलविद्युत आयोजनाहरुबाट उत्पादित २००…

thumbnail

हेटौंडामा गठबन्धनको घोषणापत्र : १० हजार लिटर पानी र ३०० युनिट विजुली निःशुल्क

हेटौंडा । मकवानपुरको हेटौंडा उपमहानगरपालिकामा सत्तारुढ गठबन्धनले चुनावी घोषणापत्र सार्वजनिक गरेको छ । हेटौंडामा मंगलबार पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरेर गठबन्धनले चुनावी घोषणापत्र सार्वजनिक गरेको हो । गठबन्धनबाट मेयरको उम्मेदवार बन्नुभएका नेकपा एकीकृत…