नेपाल मगर संघ म्याग्दी शाखाको अध्यक्षमा पाइजा

समिर रोका मगर
बेनी ,बुधबार फागुन १५ गते ।नेपाल मगर संघ जिल्ला शाखा म्याग्दीको सातौ जिल्ला अधिवेशन समापन भएको छ । बुधबार राती सदरमुकाम बेनीमा सम्पन्न अधिवेशनबाट नयाँ अध्यक्षमा डकमाया पाइजा मगर निर्वाचित हुनुभएको छ ।


अधिवेशनबाट अध्यक्ष पाइजा मगर सहित उपाध्यक्ष लोकेश पुन मगर ,सचिव खम थापा मगर ,सहसचिव हिरा बहादुर पुन मगर, कोषाध्यक्षमा बिष्णु रोका मगर सहितको २५ सदस्य नयाँ कार्यसमिती चयन गरिएको हो । अध्यक्ष पाइजा निवर्तमान उपाध्यक्ष हुनुहुन्थ्यो । साथै अधिवेशनले सबै गाउँपालिका इकाई र नगरपालिकामा सदस्य चयन गरिएको बताइएको छ ।


अध्यक्ष पाइजा मगरले अध्यक्ष पदमा चयन गर्ने सबैलाई धन्यबाद दिंदै मगर संघको विधानमा रहेर कार्य गर्ने बताउनुभयो ।उहाँले राजनितिक पुर्वाग्रह नराखी जिल्लामा मगर समुदायको कला संस्कृतीको संरक्षण तथा लोपोन्मुख मगर भाषा उत्थानका लागि सबै संग सहकार्य गरि अगाडी बढ्ने बताउनुभएको छ । नयाँ कार्यसमिति पदाधिकारीहरुलाइ प्रमुख अतिथि केन्द्रीय महासचिव ज्ञानेन्द्र पुन मगरले प्रमाणपत्र बितरण गर्नुभएको हो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

रामकुमारीले एक सातापछि मात्रै मन्त्री निवास छाड्ने

काठमाडौँ । सहरी विकासमन्त्रीको जिम्मेवारीबाट बिदा भएकी नेकपा एकीकृत समाजवादीकी सचिव रामकुमारी झाँक्रीले एक सातापछि मात्रै मन्त्री निवास छाड्ने हुनुभएको छ । सामान्यतयास् मन्त्री पद गएपछि लगत्तै निवास छाड्ने प्रचलन रहेपनि झाँक्रीले…

thumbnail

वामदेवका दुई प्रस्ताव : सबै जमिन सरकारले किनोस्

काठमाडौँ । राष्ट्रियसभा सदस्य वामदेव गौतमले कृषि उत्पादन बढाउन र समाजवादतर्फ जान कृषिको माध्यम अपनाउनुपर्ने बताउनुभएको छ । सोमबारको राष्ट्रियसभा बैठकमा बोल्दै नेता गौतमले साँच्चिकै समाजवाद निर्माण गर्ने भए कृषि क्षेत्रमा ध्यान…

thumbnail

राप्रपाले निगमसँग माग्यो मूल्यवृद्धिको कारण

काठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी राप्रपाले पेट्रोलिय पदार्थमा भएको मूल्यवृद्धिको कारण मागेको छ । नेपाल आयल निगमलाई पत्र बुझाउँदै राप्रपाले मूल्यवृद्धिसँग सम्बन्धित सात वटा प्रश्नको जवाफ मागेको छ । राप्रपाले नेपालका अतिविशिष्ट…