भलिबल खेल छात्रः केवि र अमरज्योती तथा छात्रा ः ओखरबोट र अमरज्योती मावि फाइनल प्रवेश

दरबाङ्ग शनिबार फागुन ४ गते । दरबाङमा जारी गाउँपालिका स्तरिय अन्तरमावि प्रथम राष्ट्रपति रनिङ शिल्डको भलिबल प्रतियोगिता अन्तर्गत छात्र तर्फ र अमरज्योति मावि डाडाँगाउँ र केवि एकेडेमी बोर्डिङ स्कुल तथा छात्रा तर्फ अमर ज्योति मावि र ओखरबोट मावि फाइनमा प्रवेश गरेका छन् ।

शनिबार भएको सेमिपmाइनल खेलमा छात्र तर्फ अमर ज्योती माविले जनप्रिय माविलाई र केवि एकेडेमी बोर्डिङ स्कुल दरबाङले किसानी मावि विमलाई तथा छात्रा तर्फ अमरज्योति माविले निस्कोट माविलाई र ओखरबोट माविले जनप्रिय माविलाई पराजित गरी फाइनमा प्रवेश गर्न सफल भएको हो ।

शनिबार भएको तृतिय स्थानका लागि भएको खेलमा छात्र तर्फ किसानी मावि तथा छात्रा तर्फ जनप्रिय मावि विजय भएको भलिबल रेफ्री संयोजक तेजिन्द्र वानियाँले जानकारी दिनुभयो । फाइनल खेल आइतबार हुने आयोजकले जानकारी दिएको छ । छात्र तर्फ आठ र छात्रा तर्फ पाँच विद्यालयको सहभागिता रहेको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

यू–२० राष्ट्रिय टिमको बन्द प्रशिक्षणबाट ११ खेलाडी बाहिरिए

काठमाडौँ । भारतमा हुने साफ यू–२० च्याम्पियनसिप र बहराइनमा एएफसी यू–२० एसियन कप छनोटका लागि अहिले बन्द शिविरमा रहेको यू–२० राष्ट्रिय टोलीका खेलाडीको संख्या ३० मा झारेको छ। मुख्य प्रशिक्षक मेघराज केसीले…

thumbnail

कप्तान अरुणा शाही दोस्रो पटक वर्ष उत्कृष्ट खेलाडी

पोखरा। राष्ट्रिय महिला भलिबल टिमकी कप्तान अरुणा शाही दोस्रो पटक वर्ष उत्कृष्ट खेलाडीको रूपमा सम्मानित हुनुभएको छ । दोस्रो स्पोर्टस अवार्डमा पनि उत्कृष्ट बन्नुभएकी म्याग्दीकी शाही अहिले पुनः उत्कृष्ट खेलाडी बन्दै पुरस्कृत हुनुभयो।…

thumbnail

विश्वकपका १८ लाख टिकट बिक्री

दोहा । कतारमा नोभेम्बरमा आयोजना हुन लागेको विश्वकप फुटबल प्रतियोगिताका लागि आयोजक फिफाले १८ लाख टिकट बिक्री भएको र थप टिकट बिक्री जुलाई ५ बाट खोलिने बताएको छ। विश्वकपका लागि फिफाले आयोजक…