सहकारीको स्थापना दिवसमा २१ जनाले गरे रक्तदान

बेनी बिहिबार माघ २४ गते । म्याग्दीका महिलाहरुको सामुहिक लगानी र व्यवस्थापनमा सदरमुुकाम बेनीमा संचालित दिदिबहिनी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाले रक्तदान कार्यक्रम गरि आफ्नो स्थापना दिवस मनाएको छ ।

बिहिबार सहकारीको सातौं स्थापना दिवसको अवसरमा बेनी अस्पतालमा रक्तदान गरि स्थापना दिस मनाएको हो । सहकारीको मुल आयोजना रेडक्रस म्याग्दी ,रक्तसंचार केन्द्रको सह आयोजनामा रक्तदान कार्यक्रम गरिएको सहकारीकी सचिव सुगम श्रेष्ठले जानकारी दिनुयभो ।


सहकारीका संचालक समितिका पदाधिकारी,कर्मचारी शुभचिन्तकद तथा शेयर सदस्य गरि २१ जनाले रक्तदान गरेको सहकारीको अध्यक्ष ज्योती लामिछानेले जानकारी दिनुयभयो । कार्यक्रममा १६ महिलाले पहिलो पटक रक्तदान गरेको सहकारिेले जनाएको छ ।

प्रमुख जिल्ला अधिकारी लिलाधर अधिकारीको प्रमुख आतिथ्यता, अध्यक्ष लामिछानेको अध्यक्षता ,उपाध्यक्ष बिष्णु गौतम सापकोताको संचालनमा कायक्रम सम्पन्न भएको थियो । कार्यक्रममा सहकारीका संचालक समितिका पदाधिकारी, रक्तसंचार केन्द्रका संयोजक सुरज केसी,अस्पताल संचालक समितिका पदाधिकारी तथा विभिन्न संघ संस्थामा आवद्ध प्रतिनिधिहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बेनी नगरपालिकाले ल्यायो ७३ करोड २२ लाख रुपैयाँको बजेट, उत्पादन र शिक्षामा जोड

सभामा छलफलपछि संशोधनसहित बजेट आजै पारित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि आज (शुक्रवार) आफ्नो बजेट, नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गरेको छ । ‘कृषि, पर्यटन र पूर्वाधार, स्वच्छ,…

thumbnail

बेनी नगरपालिका –७ मा सम्मान र योजना प्राथमिकीकरण

बेनी । बेनी नगरपालिका–७, मा शनिबार आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० मा सञ्चालन हुने योजना प्राथमिकीकरण र सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।नगरपालिका, प्रदेश र संघीय सरकारमा माग गर्ने योजना छनौटका लागि आयोजित…

thumbnail

बाँझो जग्गा उपयोगमा ल्याउन गर्न घरेलु उद्योग महासंघको माग

म्याग्दी । नेपाल घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ म्याग्दीले बाँझो जग्गामा युवाहरुलाई परिचालन गरि उपयोगमा ल्याउन माग गरेको छ । सोमबार बेनी नगरपालिकाका प्रमुख सुरत केसीलाई ज्ञापन पत्र बुझाउँदै महासंघ म्याग्दीका अध्यक्ष…