बहुउदेश्यीय अक्षयकोष स्थापनाका लागि कतारमा साँस्कृतिक कार्यक्रम हुँदै

म्याग्दी, मंगलबार चैत १२ गते । कतारमा रहेका म्याग्देलीहरुको साझा संस्था म्याग्दी प्रवासी नेपाली संघ ९मोना० कतारले म्याग्दीमा रु १० लाखको अक्षयकोष स्थापना गर्ने भएको छ । म्याग्दीमा बहुउदेश्यीय अक्षयकोष स्थापनाको लागि नयाँ बर्ष २०७६ को अवसरमा कतारमा साँस्कृतिक कार्यक्रम आयोजना गर्न लागिएको मोना कतारका अध्यक्ष तिलु शर्मा पौडेलले बताउनुभयो ।

अप्रिल २६ शुक्रबार कतारको डल्ला ड्राइभिङको हल सनैयामा आयोजना गर्न लागिएको साँस्कृतिक कार्यक्रममा चर्चित कलाकारहरुको साँगितिक प्रस्तुती रहनेछ । सो कार्यक्रममा कतारमा रहेका म्याग्देली सहित सम्पूर्ण नेपाली र बिभिन्न संघ संस्थाका प्रतिनिधिहरुलाइ आमनत्रण समेत गरीएको छ ।

कार्यक्रममा म्याग्देली लोक गायक कुमार पुन, गायिका अमृता श्रीपाल लगायतका चर्चित कलाकारहरुको साँगितिक प्रस्तुती रहनेछ । मोना कतारले जिल्लामा दैवि प्रकोप पिडित, उपचार गराउन नसकेका विरामीहरुलाई सहयोग गर्नुको साथै शिक्षा, स्वास्थ्य, विकास निर्माणमा समेत सघाउँदै आएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

वार्ताबाट युक्रेन युद्ध टुङ्ग्याउन प्रधानमन्त्री मोदीको सुझाव

एजेन्सी । भारतका प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले आर्थिकरूपमा सम्पन्न देशहरूको समूह (जी सेभेन) को बैठकमा युक्रेन द्वन्द्व वार्ता र कूटनीतिक माध्यमबाट खाज्नुपर्नेमा जोड दिनुभउको छ । ‘प्रधानमन्त्री मोदीले युक्रेन युद्धबारे भारतको अडान स्पष्ट…

thumbnail

राजधानी टोकियो आसपासमा वत्ती निभाउन जापान सरकारको आग्रह

काठमाडौं । जापान सरकारले राजधानी टोकियोसहित आसपासका बासिन्दालाई कम वत्ती बाल्न आग्रह गरेको छ । गर्मीका कारण माग बढेकाले आपूर्तिमा समस्या आउने भन्दै आर्थिक, व्यापार तथा उद्योग मन्त्रालयले अनावश्यक वत्तीहरु निभाउन आग्रह…

thumbnail

दक्षिण अफ्रिकाको नाइटक्लबमा मृत भेटिए १७ जना

एजेन्सी । दक्षिण अफ्रिकाको एक नाइटक्लबमा १७ जना मानिस मृत फेला परेका छन्।समाचार संस्था रोयटर्सका अनुसार दक्षिण सहर इस्ट लन्डनमा आइतबार बिहान नाइटक्लबमा उनीहरू मृत भेटिएका हुन्।मृत्यु हुनेहरू १८ देखि २० वर्षसम्मका…