बेनी बजार अनुगमन (फाेटाे सहित )

बेनी शुक्रबार चैत्र १ गते । शुक्रबार बेनी बजार अनुगमन गरिएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय म्याग्दीका प्रमुख जिल्ला अधिकारी लिलाधर अधिकारीको नेतृत्वमा जिल्ला स्थित म्याग्दी उद्योग बाणिज्य संघ ,जिल्ला प्रहरी कार्यालय , कोष तथा लेखा नियन्त्रक कार्यालय , बेनी नगरपालिकाका जनप्रतिनिधि ,घरेलु तथा साना उद्योग विकास समिति कार्यालय, राष्ट्रिय अनुसन्धन विभागको संयुक्त टोलीले म्याग्दीको सदरमुकाम बजार अनुगमन गरेको हो ।

बेनी बजारमा संचालित २८ डेरी र किराना पसलमा अनुगमन गरिएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी अधिकारी जानकारी दिनुभयो । बजारलाई व्यवस्थित एवम् उपभोत्ताहरुको हितलाई मध्यनजर गरि बजार अनुगमन गरिएको प्रजिअ अधिकारीले बताउनुभयो ।

अनुगमनका क्रममा किराना पसलहरुमा म्याद नाघेको सामाग्रि ,मुल्य सुचि नराखिएको र दर्ता नगरी पसल संचालन गरेको भेटिएको उहाँले बताउनुभयो । अनुगमनमा भेटिएका म्याद नाघेका सामाग्रिहरु जफत गरिएको र दर्ता नभएका पसलहहरुलाई दर्ताका लागि सात दिनको समय सिमा तोकिएको प्रजिअ अधिकारीले जानकारी दिनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पिताको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा विद्यालयलाई शैक्षिक पोशाक वितरण

बेनी । स्वर्गीय बुबाको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा पारेर म्याग्दीका एक पत्रकारले विपन्न बालबालिकालाई शैक्षिक पोशाक वितरण गर्नुभएको छ। पत्रकार हरिकृष्ण गौतमले स्वर्गीय पिता बालकृष्ण गौतमले अक्षर चिनेको बेनी नगरपालिका–५ पुलाडाँडास्थति चेतना…

thumbnail

बेनी नगरपालिकाले ल्यायो ७३ करोड २२ लाख रुपैयाँको बजेट, उत्पादन र शिक्षामा जोड

सभामा छलफलपछि संशोधनसहित बजेट आजै पारित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि आज (शुक्रवार) आफ्नो बजेट, नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गरेको छ । ‘कृषि, पर्यटन र पूर्वाधार, स्वच्छ,…

thumbnail

बेनी नगरपालिका –७ मा सम्मान र योजना प्राथमिकीकरण

बेनी । बेनी नगरपालिका–७, मा शनिबार आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० मा सञ्चालन हुने योजना प्राथमिकीकरण र सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।नगरपालिका, प्रदेश र संघीय सरकारमा माग गर्ने योजना छनौटका लागि आयोजित…