आफन्तको स्मृतिमा विद्यालयलाई साढे दुई लाख सहयोग

बेनी शुक्रबार चैत्र २९ गते । यहाँका एक दम्पत्तिले स्वर्गिय आफन्तकोृ स्मृतिमा दुर्गम विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग गर्नुभएको छ ।


बागलुङको रमुवा घर भई हाल बेलायतमा बस्दै आउनुभएका दिलबहादुर र असारी थापा मगरले म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका -३ औलाखर्कमा रहेको गोरक्ष आधारभुत विद्यालयमा साढे दुई लाख रुपैयाँको अक्षकोष स्थापना गर्नुभएको छ । दुर्गम विद्यालयका गरिब, जेहेन्दार विद्यार्थीको लागि छात्रवृति स्थापना गर्न सोमबार दुई लाख ५१ हजार रुपैयाँ उपलब्ध गराउनुभएको हो ।


दिवंगत बुवा स्वर्गीय समबहादुर रोकाको स्मृतिमा सहयोग गर्नुभएको विद्यालयका प्रअ हेम बुढा मगरले जानकारी दिनुभयो । थापा मगर दम्पतिले गर्नुभएको सहयोग रकम अक्षयकोष स्थापना गरेर गरिब विपन्न विद्यार्थीलाई छात्रवृति उपलब्ध गराउने प्रअ प्रअ बुढा मगरले जानकारी दिनुभयो ।सम्बन्धित समाचार

thumbnail

म्याग्दी बहुमुखी क्याम्पसका प्राध्यापकलाई अनुसन्धानलेखन विषयक तालिम

बेनी । म्याग्दीको सदरमुकाम बेनीमा रहेको म्याग्दी बहुमुखी क्याम्पसमा अनुसन्धानलेखन तालिम सम्पन्न भएको छ । विश्वविद्यालय अनुदान आयोगको आर्थिक सहयोग र क्याम्पसको व्यवस्थापनमा अनुसन्धान लेखनसम्बन्धी विषयक तालिम सञ्चालन गरिएको थियो । साताव्यापी…

thumbnail

पिताको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा विद्यालयलाई शैक्षिक पोशाक वितरण

बेनी । स्वर्गीय बुबाको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा पारेर म्याग्दीका एक पत्रकारले विपन्न बालबालिकालाई शैक्षिक पोशाक वितरण गर्नुभएको छ। पत्रकार हरिकृष्ण गौतमले स्वर्गीय पिता बालकृष्ण गौतमले अक्षर चिनेको बेनी नगरपालिका–५ पुलाडाँडास्थति चेतना…

thumbnail

रघुगंगा गाउँपालिकामा लागु औषध दुरुपयोग तथा ओसार पसार विरुद्धको अन्तर्राष्ट्रिय दिवस मनाइयो

म्याग्दी। म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिकामा लागु औषध दुरुपयोग तथा ओसार पसार विरुद्धको अन्तर्राष्ट्रिय दिवस विविध कार्यक्रम गरि मनाइएको छ । आइतवार रघुगंगा गाउँपालिका–३ स्थित रघुगंगा माध्यमिक विद्यालय र रघुगंगा गाउँपालिका–१,तिप्ल्याङ स्थित कालिका माध्यमिक…