जन्मदिनमा पत्रकार बानियाँद्धारा शान्ति कोषलाई आर्थिक सहयोग

बेनी सोमबार चैत्र १८ गते ।
जिल्लामा क्रियाशिल पत्रकार प्रताप बानियाँले ओमकुमारी शान्ति कोषलाई आर्थिक सहयोग गरि आपनो जन्मदिन मनाउनुभएको छ । सोमबार परेको जन्मदिनको अवसरमा जिल्लामा रहेको परोपकारी संस्था ओमकुमारी शान्ति कोषलाई ५ हजार ५ सय ५५ रुपैयाँ सहयोग गर्नुभएको हो ।

सो सहयोग एक कार्यक्रमका विच कोषका अध्यक्ष राजेश शाक्यलाई हस्तान्तरण गर्नुभएको हो ।
आर्थिक सहयोग संगै पत्रकार बानियाँ कोषको आजिवन सदस्य बन्नुभएको छ । आर्थिक सहयोग प्रति आभार प्रकट गदै कोषका अध्यक्ष शाक्यले बानियाँलाई जन्मदिनको शुभकामना व्यक्त गर्नुभयो । गरिब तथा विपन्न परिवारका रोगीहरु आर्थिक अभावका कारण उपचारबाट बञ्चीत हुन नपरोस् भनि कोष स्थापना भएको बताउनुभयो ।


पत्रकार बानियाँ नेपाल टेलिभीजन ,उज्यालो रेडियो नेटवर्क ,धौलागिरी टेलिभीजन ,नेपाल समाचारपत्र ,धौलागिरी एफएम , बेनी अनलाइन तथा जिल्लामा प्रकाशन हुने रुप्से दैनिक पत्रिका लगायत सञ्चार माध्यममा आवद्ध हुनुहुन्छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

श्रीलङ्का सरकारले इन्धन कटौती गर्ने

एजेन्सी । श्रीलङ्काले इन्धनमा कटौती गर्ने जनाएको छ । श्रीलङ्काका लागि आयात भइ आएका डिजेल, पेट्रोल र कच्चा तेल प्राप्त गर्न नसकेपछि उसले देशभित्रै इन्धन कटौती गरेको हो । सो कुराको जानकारी…

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकाको ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँ बजेट पारित

म्याग्दी । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकामा कुल  ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँको बजेट पारित भएको छ । गाउँपालिकाको केन्द्र मुनामा सम्पन्न १६ औँ गाउँ सभामा अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनले प्रस्तुत गर्नुभएको आगामी…

thumbnail

रघुगंगा गाउँपालिकाको ४६ करोड ८६ लाख २५ हजार रुपैयाँ बजेट पारित

बेनी । म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९र८० का लागि रु ४६ करोड ८६ लाख २५ हजार बराबरको बजेट पारित गरेको छ । शुक्रवार सम्पन्न १३ औँ गाउँ सभामा गाउँपालिका अध्यक्ष…