पश्चिम म्याग्दी मगर समाजको शुभकामना आदन प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न

पोखरा ,शनिबार बैशाख १४ गते ।
पश्चिम म्याग्दी मगर समाज पोखराको नयाँ बर्ष २०७६ को अवसरमा शुभकामना आदनप्रदान तथा वनभोज कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । विभिन्न शिलशिलामा कास्कीको पोखरामा कसोबास गर्ने पश्चिम म्याग्दीली मगरहरुको साझा संस्था पश्चिम म्याग्दी मगर समाजको आयोजनामा शनिबार विविध कार्यक्रम सहित सो कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।


शनिबार कास्कीको याम्दीमा संचालन भएको कार्यक्रममा लोकदोहोरी प्रतियोगिता र चन्दादाताहरुलाई सम्मान लगायतका विभिन्न कार्यक्रम गरीएको थियो । कार्यक्रममा समाजका अध्यक्ष चित्रबहादुर रोका मगरले समाजको बार्षिक कार्य प्रगतिबारे जानकारी गराउनुभएको थियो ।

अध्यक्ष रोका मगरले पोखरामा छरिएर रहेका पश्चिम म्याग्दी मगर समुदायको कला, संस्कृतिको उत्थान,संरक्षण तथा विभिन्न आपतकालिन समयमा सहयोग पु¥याउने उदेश्यले समाजको स्थापना गरिएको बताउनुभयो ।

कार्यक्रममा सचिव देव पुन मगर समाजको कार्यक्रम बारे जानकारी दिनुभएको थियो । सचिव पुन मगरले समाजमा एक सय ७०जनाले सदस्यता लिएको जानकारी दिनुभयो । अध्यक्ष रोका मगरको अध्यक्षता,सहसचिव छिमा थापा मगरको संचालनमा कार्यक्रम समापन भएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बेनीमा असार २० र २१ गते विद्यालयस्तरीय ‘राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड’ प्रतियोगिता हुने

म्याग्दी । म्याग्दीको सदरमुकाम बेनीमा जिल्ला स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड विद्यालय स्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता हुने भएको छ । जिल्ला खेलकुद विकास समितिको आयोजनमा यही असार २० र २१ गते सदरमुकाम बेनीमा राष्ट्रपति…

thumbnail

म्याग्दी बहुमुखी क्याम्पसका प्राध्यापकलाई अनुसन्धानलेखन विषयक तालिम

बेनी । म्याग्दीको सदरमुकाम बेनीमा रहेको म्याग्दी बहुमुखी क्याम्पसमा अनुसन्धानलेखन तालिम सम्पन्न भएको छ । विश्वविद्यालय अनुदान आयोगको आर्थिक सहयोग र क्याम्पसको व्यवस्थापनमा अनुसन्धान लेखनसम्बन्धी विषयक तालिम सञ्चालन गरिएको थियो । साताव्यापी…

thumbnail

बेनी–दरबाङ सडक अवरुद्ध

बेनी । म्याग्दीको बेनी –दरबाङ सडक अवरुद्ध भएको छ । बेनी –दरबाङ सडक अन्तर्गत मालिका गाउँपालिकाको वडा नम्बर ६ स्थित बाङ्गे पहिरो सडकमा मंगलबार बिहान माथिबाट खसेको पहिरोले सडक अवरुद्ध भएको यातायात…